Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Royal Arena Resort & Spa All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-586 Hoteli Ofertës: Royal Arena Resort & Spa
Kategoria Ofertës: Plazh ne Bodrum Vendi: Bodrum, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Oferte e limituar !!!! #BODRUM_2019 
✈ Nisja 10Korrik /7Nete dhe 8 Dite
⛱ ROYAL ARENA RESORT & SPA 5*➤ 725 € /Person  
----------------------------------------------------------------
👉 Te perfshira :
✔Fluturimi vajtje ardhje
✔Transferta aeroport hotel aeroport 
✔Akomodimi ne hotel ne dhome dyshe 
✔Koncepti All Inclusive (Mengjes,dreke,darke dhe pije pa limit)
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ 
● Pagesen mund ta beni cash ose nga cdo qytet ne deget e Raiffaisen Bank ose Union Bank 
● Në rast se jetoni jashte Shqiperise pagesen mund ta beni ne cdo dege te WesternUnion ose MoneyGram.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Royal Arena Resort & Spa
Kodi Ofertës :
O-ETR-586
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Bodrum
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania