Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Alexandros Palace Hotel Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-128 Hoteli Ofertës: Alexandros Palace
Kategoria Ofertës: Plazh ne Halkidiki Vendi: Halkidiki, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Alexandros Palace Luxury Hotel me 5 yje, një nga hotelet më fine në Halkidiki, në një nga zonat më të bukura, në Tripiti, afër Malit Athos.
Hoteli përfshin një gamë të gjerë facilitetesh dhe vendesh për relaks dhe rekreacion, si psh. Pishina, bare, restorante, një plazh privat, 1 spa, 1 palester, facilitete sportive, facilitete për fëmijët.
Një nga pjesët anësore të hotelit është rinovuar në pjesën, e cila operoi për herë të parë në vitin 2009. Është ndërtuar në një zonë të gjelbëruar dhe shtrihet në një sipërfaqe prej 25000 m2, me një pishinë tepër elegante, me një sipërfaqe 650 m2, e pajisur me një Jacuzzi në një pjesë të tij.
Godina e re dykatëshe e pjesës së re të rinovueshme, përbëhet nga 97 dhoma tepër lluksoze. Aktivitetet që mund të kryhen në hotel janë: - Basketboll,Billardo, Shah,Tenis, Pishinë, Beach Volley, Sporte ujore.
Distancat:
- 150 m nga plazhi
- 2 km nga Nea Roda
- 6 km nga Ouranoupoli
- 108 km nga aeroprti i Selanikut

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Alexandros Palace Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-128
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Halkidiki
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania