Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Bellagio Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-308 Hoteli Ofertës: Bellagio Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Halkidiki Vendi: Halkidiki, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hotel me 3 yje, i cili ndodhet në Fourka, Kassandra Halkidiki midis një sipërfaqeje prej 10 hektarësh me kopshte. Hoteli ka 80 dhoma bungalow që kanë banjo, telefon privat, radio, frigorifer, ajër të kondicionuar(15.06-15.09) Hoteli ka edhe objete të tjera në shërbim të pushuesve si fusha tenisi, basketbolli, volejbolli, mini futbolli, ping pong, parking, këmbim valutor, pishinë, sallon masazhi, kënd lojrash për fëmijë, restorant, tavernë, bar. Paketa All Inclusive në restorant ofron tre vakte bufe si dhe pijet e ndryshme alkoolike të vendit.
Hoteli ndodhet 300 m larg nga plazhi dhe 600 m larg nga qendra e Fourkas.Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Bellagio Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-308
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Halkidiki
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania