Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Bomo Aristoteles Holiday Resort & SPA All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-716 Hoteli Ofertës: Bomo Aristoteles Holiday Resort & SPA
Kategoria Ofertës: Plazh ne Halkidiki Vendi: Halkidiki, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Bomo Aristoteles Holiday Resort & Spa me 4 yje, është ndërtuar në formën e një amfiteatri dhe ndodhet 50 metra larg plazhit në zonën e Ouranoupoli Halkidiki. Zona njihet për atraksione të shumta turistike për të gjithë pushuesit. Vlen të përmenden Muzeu Bizantin dhe dyqanet e dhuratave artistike.
Hoteli konsiston ne 235 dhoma të gjitha të pajisura me ballkon me pamje nga deti, ajër të kondicionuar, telefon, TV me satelit, banjo me dush ose me vaskë, tharëse flokësh dhe frigorifer.
Aktivitetet që mund të kryhen në hotel janë: - Basketboll; - Shah; - Tenis; - Pishinë;
Objektet e Aristoteles përfshijnë qëndrën Spa, restorantin, tavernën, bar pishinën, me sip 500 m2, pishinën me ujë të ngrohtë, pishinën e fëmijevë, qëndrën e fitnessit,fushën e tenisit, fushën e beach volley dhe shërbimet e sporteve ujore.
Koncepti Half Board
- Mëngjesin dhe Darkën të përfshira.
Gjithashtu Hoteli ofron:
- Kënd Interneti;
- Shërbime zyre (fotokopje, fax);
- Staf që komunikon në disa gjuhë të huaja;
- System zgjimi;
- Frigorifer;
Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

 Distancat :
- 50 m nga plazhi
- 113 km larg aeroportit të Selanikut.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Bomo Aristoteles Holiday Resort & SPA
Kodi Ofertës :
O-ETR-716
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Halkidiki
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania