Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Bomo Pallini Beach Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-400 Hoteli Ofertës: Bomo Pallini Beach
Kategoria Ofertës: Plazh ne Halkidiki Vendi: Halkidiki, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Bomo Pallini beach hotel ndodhet ne Kassandra, gadishullin e pare te Halkidikise. Ai gjendet ne nje distance prej 80Km nga aeroporti I Selanikut, 1.5km nga fshati I Kallithe-as dhe vetem 30m nga plazhi.
Informacion per dhomat : Hoteli ka 485 dhoma te cilat ndahen ne dhoma standarte te cilat jane te pajisura me  tv satellite, ajer te kondicionuar, tualet me dush dhe pajisjet e tjera te nevojshme, telefon me linje direkte, frigorifer, tharese flokesh, pasyqre,ballkon, internet wi-fi.
Restorante dhe bare: Hoteli ka 2 restorante te cilet ofrojne nje game te gjere recetash te kuzhines mesdhetare greke dhe nderkombetare. Ato jane tavern A La Carte dhe restoranti me vetesherbim. Gjithashtu hoteli ka dhe 2 bare- Snack bar dhe Dolphin  beeach bar.
Facilitete te hotelit : Hoteli ka pishine te jashtme  me seksion te vecante per femije, pishine te brendshme, kinema verore, animacione dhe lojera , 24-ore sherbim recepsioni,qender bukurie,masazhe, sporte ujore, kend internet, parkim falas, sherbim ne dhome, lavanderi, kasaforte.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Bomo Pallini Beach
Kodi Ofertës :
O-ETR-400
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Halkidiki
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania