Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Kriopigi beach Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-130 Hoteli Ofertës: Kriopigi beach Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Halkidiki Vendi: Halkidiki, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Autobus
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Kriopigi Beach  Hotel 4*

Vendodhja : Kriopigi , Halkidiki   Restoranti Alexander The Great është vendi ideal për të shijuar mëngjesin, drekën apo darkën me gatime të shijshmë e shërbime të cilësisë së lartë.
Shërbime të tjera =: palestra, shërbimi i lavanderisë, makinat më qera, sauna, parku i lodrave për fëmijët etj.
Aktivitetet që mund të kryhen në hotel janë: - Basketboll,Billardo, Shah
Koncepti: All Inclusive - Mëngjesi, Dreka dhe Darka të përfshira.
Gjithashtu Hoteli ofron:
Shërbim hekurosje
Ajër të kondicionuar ne zonat e përbashkëta
Vend për ruajten e bagazheve
Kënd lojrash për fëmijët
Masazh
Shezllone dhe çadra për detin dhe pishinën
Barka me qera 
Distancat:
800 metra larg plazhit
85 km larg nga Selaniku
100 km larg nga aeroporti.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Kriopigi beach Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-130
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Halkidiki
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Autobus
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania