Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Pomegranate Wellness Spa Hotel Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-651 Hoteli Ofertës: Pomegranate Wellness Spa Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Halkidiki Vendi: Halkidiki, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Pomegranate Wellness Spa Hotel 5* - (Nea Potidea) - Halkidiki , Greqi

Pomegranate Spa Hotel * 5 është i vendosur në një nga vendet më të mira të gadishullit Kasandra. Të dy anët e kompleksit kanë pamje mbi det. Ky është një hotel i ri në Greqi për njerëzit me shije të mirë dhe të standardeve të larta. Këtu, kemi kujdes për çdo detaj në mënyre qe të gjithë të mbeten kënaqur. Eshte i rindërtuar tërësisht në 2013 dhe ka hapur rrugën për pushime luksoze. Kënaqësi, që nuk ka të barabartë në të gjithë Evropën!
Çdo pjesë e hotelit është i përshtatshëm për mbajtjen e eventeve, konferenca dhe takime biznesi në çdo kohë të vitit. Ne kemi bërë përpjekje për të furnizuar me çdo pajisje kështu që ju mund të organizohen ngjarje biznesi në nivelin më të lartë. 
Pushime të shëndetshme është një pjesë kryesore e filozofisë tonë. Eshte krijuar një mjedis i madh , kompleks që ju ndihmon të përmirësoni shëndetin tuaj dhe vitalitetin duke përdorur pajisje me cilësi të lartë, shumë sportive dhe shëndetësore. 
Të mirëpritur janë familjet me fëmijët.Hoteli ka pishinë për fëmijë dhe menu për fëmijë. Animatorët tanë kanë zhvilluar programe zbavitëse dhe edukative.
4 bare dhe 3 restorante shërbejnë mysafirët tanë nga mëngjesi deri në mbrëmje vonë çdo ditë. Ushqimet tona ekzotike janë bërë nga përbërës të freskët dhe kujdes të vërtetë. Eksploroni magjinë e gastronomisë në Hotel.
Dhomat ofrojnë : 
- ballkon
- dush, tharëse flokësh, peshqirë dhe pantofla, peshore elektronike
- ajër të kondicionuar
- frigorifer
- mini - bar
- telefon
- televizor satelitor
- Wi - Fi (Pa pagesë)
- kasafortë
Koncepti - Half Board - Shërbehen Mëngjesi dhe Darka
Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë
Distancat : 

- Aeroporti i Selanikut 55 km
- Në det
- Kallithea 25 km
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Pomegranate Wellness Spa Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-651
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Halkidiki
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania