Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Porto Carras Sithonia All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-125 Hoteli Ofertës: Porto Carras Sithonia
Kategoria Ofertës: Plazh ne Halkidiki Vendi: Halkidiki, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Porto Carras Sithonia 5*
Super Oferte- Nje femije deri ne 14 vjec akomodohet FALAS me prinderit !

Vendodhja : Neos Marmaras , Halkidiki

Sithonia është identifikuar me relaksin. Klientëve u jepet mundësia për të vizituar Porto Carras në çdo kohë të vitit. Hoteli ka 458 dhoma të projektuara për të kënaqur të gjitha nevojat, duke përfshirë edhe 142 suita. Kazino Porto Carras është në Sithonia.

Klientët mund të darkojnë në Mediterraneo, një restorant tip bufeje që hapet për mengjes, drekë dhe darkë. Restorant "White Room", një restorant a la carte që ofron momenti komoditeti, luksi, relaksuese, e cila projekton nje stil kontemporan të kombinuar me sofostikimin klasik për mbremje romantike. Restorant "Pergola" që eshte vetë-shërbim, dhe "Veranda Casino," e cila operon vetëm në darkë. 
Porto Carras Sithonia ndodhet 1,5 km nga Neos Marmaras në Halkidiki 1600 metra larg Sandy Beach i rrethuar nga kopshte të bukura dhe piktoreske me 34 plazhe private.
Aktivitete dhe shërbime:
- dy pishina të jashtme
- dy pishina të brendshme
- pishina terapie të brendshme dhe të jashtme
- pishina xhakuzi të brendshme dhe të jashtme
- pishinë për femijë
- qendër biznesi 24 orë
- butik
- dyqan bizhush
- mini-markat
- shërbime postare
- makina me qera
- parking privat
- laptope (me kërkesë)
- faks dhe printer
- makinë fotokopjeje
- shërbime përkthimi (me kërkesë)
- staf shumëgjuhësh
- shërbime lavanderie
- shërbime dado
- shërbime mjekesore
- mini-klub (10.00 - 18.00)
- rrëshkitëse uji (10.00 - 18.00)
- çadra plazhi dhe peshqira plazhi
- animacion gjithë ditën
- Wireless internet akses falas
Shërbime dhe kapacitete shtesë:
- Furgon për në fshatin Neos Marmaras
- Tur në resort me tren
- Yahte dhe varka me qera
Kapacitetet e dhomave:
- Tavolinë për shkrim
- tualet luksoz
- hidro masazh (në disa suite)
- tualet mermeri
- tharëse flokësh
- robdishane dhe shapka
- kasafortë brenda në dhomë
- telefon
- televizor satelitor, radio
- mini-bar
- radare per cigare
- ballkon me orendi
- dritare qe mbajnë jasht ndotjen akustike
- 24 orë shërbime për ushqime në dhomë (me pagesë)
SPA:
Një oaz qetësie prej 2.275 m katror, në nivelin e plazhit të Porto Carrasit ju pret. Pishinë me ujë deti, pishinë terapie, sauna, 11 dhoma për shërbime masazhi, një palestër me pamje te lagunës, manikyr dhe pedikyr, dhe sallon bukurie. Në palestër lejohen vetëm të rriturit mbi 16 vjeç. Disa shërbime mund të jenë me pagesë. 


 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Porto Carras Sithonia
Kodi Ofertës :
O-ETR-125
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Halkidiki
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania