Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
BARON PALACE SAHL HASHEESH All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-748 Hoteli Ofertës: BARON PALACE SAHL HASHEESH
Kategoria Ofertës: Plazh ne Hurghada Vendi: Hurgada, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
BARON PALACE SAHL HASHEESH *****

Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes. 
Vendndodhja: 
Hoteli nodhet 8 km larg nga Aeroporti Nderkombetar i Hurghada
Hoteli ka plazhin e tij privat me rere ne nje gjatesi prej 600 m plazhi, ndodhet buze detit , siperfaqja e hoteli eshte 10.000 m2 m2, Baron Palace Sahl Hasheesh ndodhet ne Hurghada, ne zonen e Detit te Kuq, ka pishin per te rritur me siperfaqe 1400 m2, pishine te pershtatshme per femijet, animacione dhe mini club per moshat 4-12 vjec.
Dhomat: 
Hoteli ka ne total 357 dhoma, te gjitha dhomat jane te pajisura me nje TV te sheshte, kondicionier qendror, kasaforte, banjo ,dush , ballkone ose tarraca, kasaforte, tharese flokesh linje direkte telefoni,baby cot, internet ne lobby .
Restorantet dhe baret:
Restorantet A la carte jane me rezervim paraprak dhe pa pagese, ne restorante ka karrige te posacme per femije
- A la Carte restorant Oasis barbeque & grill
- A la Carte restorant Bella Vista italian restorant
- A la Carte restorant Taj Mahal
- A la Carte restorant Al Sakia seafood
- A la Carte restorant Egyptian
Baret:
Niche bar
Panorama lobby bar
Khan El Khakiki Oriental bar
Oasis pool bar
Palm beach bar & Loungue
Now & Zen Dance bar
Tek te gjitha baret sherbehen pije lokale , akulloret jane pa pagese dhe sherbehen ne orare te caktuara gjate dites, lengjet e shtrydhura te frutave sherbehen pa pagese vetem ne vaktin e mengjesit.
Aktivitetet:
  • Water Club -diving club
  • Fitnes
  • Masazhe
  • Canoe
  • Disco
  • Bilardo
  • Zhytje(me pagese)
  • Aerobi ne uje
  • Voleyboll ne plazh
  • Tavoline tenisi
 Kafshet nuk lejohen ne hotel
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
BARON PALACE SAHL HASHEESH
Kodi Ofertës :
O-ETR-748
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Hurghada
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania