Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Meraki Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-723 Hoteli Ofertës: Meraki Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Hurghada Vendi: Hurgada, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
MERAKI RESORT ****

ADULTS ONLY
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes. 

Vendndodhja:
13 km larg nga Aeroporti Nderkombetar i Hurghada
Hoteli ka plazhin e tij privat, ndodhet buze detit , Meraki resort Hotel ndodhet ne Hurghada, ne zonen e Detit te Kuq, ka nje plazh me gjatesi prej 2.6 km ne vije bregdetare .
Akomodimi:
Hoteli ka ne total 270 dhoma, te gjitha dhomat jane te pajisura me nje TV te sheshte, kondicionier qendror, kasaforte, banjo ,dush , ballkone ose tarraca, kasaforte, tharese flokesh, linje direkte telefoni,te gjitha dhomat jane me arredim te stillit modern, me ballkon ose me tarrace.
Hoteli ka disa tipe dhomash si: Doble Trouble, Triple trouble,Gypster, Meraklious, The party never ends Suite, Hall of fame suite, Livin it up suite.
Restorantet dhe baret:
Restoranti kryesor me menu bufe : Munchery International Restaurant
Restorantet A la Carte me rezervim paraprak
Yades Greek Restaurant & Beach Bar
Manzoku Asian Restaurant
Mumm Arabian Restaurant
Burger Boulevard Restaurant
Noodle Tribe Restaurant
Felucca Seafood Restaurant
Baret :
OPHELIA LOBBY BAR
UTOPIA BEACH BAR
EUPHORIA POOL BAR
BEANS N’ CREAM
FLOATERS POOL BAR
LATITUDE BAR & LOUNGE
Aktivitetet:
• Aerobi
• Yoga
• Masazhe
• Canoe
• Disco
• Bilardo
• Zhytje (me pagese)
• Aerobi ne uje
• Tavoline tenisi
Kafshet nuk lejohen ne hotel
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Meraki Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-723
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Hurghada
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania