Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
STEIGENBERGER PURE LIFESTYLE RESORT All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-747 Hoteli Ofertës: STEIGENBERGER PURE LIFESTYLE RESORT
Kategoria Ofertës: Plazh ne Hurghada Vendi: Hurgada, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
STEIGENBERGER PURE LIFESTYLE RESORT  *****

Kujdes: Kostoja e hyrjes ne Hurhgada eshte 27 USD
Vendndodhja: Youssef Affifi Rd, qesm hurghada, Red Sea Governor 
Hotelet Suita e gjitha e bardhe e gjitha per te rriturit ne nje shkelqim verberues ne Detin e Kuq me nje stil jetese mediteriane .Suita me hapesire nga 55 m2 :120m2 eshte pershtaur me elemente te stilit Bohemian dhe ofron  privatesi  complete.Swim up suites dhe Penthouse Suites me pishine privatePjesa me e madhe e suitave ofrojne pamje nga deti dhe te gjitha kane Jacuzzi.Arkitekture mbreslenese me nje hyrje madheshtoreOaze te pastra qe fillon nga mengjeset e qeta deri tek mbremjet e gjata edhe melodiozePlazhe private dhe shume moderne ne te cilat nje here ne jave zhvillohet party me DjHyrje ne pishinat private  deri tek ato me shtrirje  me te gjere te cilat kombinohen me hapsiren jeshile te resortit.Akses ne water park me 6 slides24 ore TechnogymHyrje ne ‘Algoterm Thalasso spa’" ngjitur me "Aldau Beach hotel"Kurse golfi tek "Steigenberger ALDAU’’Kurse noti Acqua Center me 9 anije private perfshire nje anije luksoze vip dhe marine private8 restorante dhe 10 bare qe perfshijne sherbim 24 ore me all-inclusive dhe internet pa limit
Restorante dhe bare 
 The Gourment market i cili perfshin disa  lloje garniture, pica, ushqime deti, ushqime aziatike, italiane, sushi dhe ushqim japonez me gatime te pergatitura live. “Pure chill bar” ofron vakte  te plota nga: 12:00- 15:00“Alex beach club and restaurants” ofron kuzhine Libanese, sushi te shijshme, sallata dhe vakte te plota nga ora 12:00- 17:00“Bwala” pool restaurant & bar ne Steignberger ALDAU Beach Hotel  ofron  nje menu speciale nga ora 13:00- 16:00 “Tanga” Steignberger ALDAU Beach Hotel  ofron nje BUFFET nga 12:00-15:00 dhe dreke nga 13:00-16:00“Tamarind” i cili ofron vakte nga 12:00-15:00“Dewan” shisha longue ne Steignberger ALDAU Beach i hapur nga 18:00-23:00

Facilitete 
Plazh me rere dhe party moderne me DJ.Hapsira te gjera pishinash, 24 ore Technogym, hyrje falas ne pishinat  gjate gjithe dites, hyrje falas ne  “Elements” club& Longue me 25% zbritje ne ushqimin dhe perfitimet i cili eshte i hapur perfshire dhe te henat qe nga ora 18:00,
5 EUR zbritje ne trajtimet e masazheve, internet pa limit ne dhomat dhe zonat jashte tyre.Windsurfing, hapsira per golfin te hapura nga e hena ne te premte ne 18:00, dhe hapsira te tjera zbavitese ne fushta e golfit te hapura cdo dite nga ora 07:30 deri ne perendimin e diellit. Varka me pedale dhe Canoe  nga ora 09:00 deri ne perendim. 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
STEIGENBERGER PURE LIFESTYLE RESORT
Kodi Ofertës :
O-ETR-747
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Hurghada
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania