Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Sunny Days El Palacio Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-725 Hoteli Ofertës: Sunny Days El Palacio Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Hurghada Vendi: Hurgada, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
SUNNY DAYS EL PALACIO RESORT ****

Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.

Vendndodhja:
Rezorti ndodhet 10 km larg nga Aeroporti I Hurghades dhe 3 km larg nga qendra e qytetit. Vecori e hotelit eshte se te gjitha dhomat jane me pamje nga deti.
Akomodimi:
Dhomat konsistojne ne dhoma standarte dhe ne deluxe. Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV Satelit, kasaforte, ajer te kondicionuar, telefon, minibar, ballkon ose tarrace.
Restorante dhe Bare:
Orca Beach Restaurant (18:30-22:00)
Restorant A La Carte I cili ofron peshk dhe prodhime deti me shije Egjiptjane.
Restoranti Oriental (12:30-15:00 & 18:30-22:00)
Restorant A La Carte I cili ofron vetem gatime tradicionale Egjiptjane
Ala Dente Restorant
· Mengjesi: 06:30-10:00
· Dreka: 12:30-15:00
· Darka: 18:30-22:00
Baret:
· Shisha Corner
· Marina Disco
· Leila Mazag
· Beach Bars
· Splash Pool Bar
· Billiard Bar
· Andalusia Lobby Bar
Facilitete:
Recepsion 24 ore, live show cdo nate 22:00-24:00, sallon bukurie, internet kafe, babysitter, salle konferencash, club per femije, pishine per te rritur dhe per femije, spa, dhome masazhi, sauna, Jacuzzi, bilardo, cader dhe shezllone ne plazh.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Sunny Days El Palacio Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-725
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Hurghada
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania