Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Corfu Belvedere Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-287 Hoteli Ofertës: Corfu Belvedere Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh Ne Korfuz Vendi: Korfuz, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hotel Corfu Belvedere 3* ne Korfuz , all inclusive
Hotel me 3 yje, cili gjendet në ishullin e Korfuzit, në Sh. Ioanis Peristeron, një zonë në jug të fshatit të famshëm të Benices, në një vend nga ku mund të keni një pamje panoramike dhe ku mund të shijosh pamjen e mrekullueshme të detit Jon, nëpërmjet rrugës që kalon në plazhin me rërën e trashë, karakteristik kjo për detin Jon. Hoteli ndodhet vetëm 16 kilometra larg qytetit të Korfuzit, 15 kilometra nga Aeroporti Ndëkomëtar i Korfuzit dhe afërsisht 3 km. nga fshati i Benicës. Linjat lokale të autobusave ndalojnë përpara hotelit. Shërbimi i taksive të Korfuzit është gjithashtu i disponueshëm nqs kërkohet nga klientët e hotelit. Hoteli është ndërtuar në vitin 1986 dhe është rikonstruktuar në vitin 2011. Hoteli do të operojë për vitin 2012 gjatë 1 Korrikut deri në 30 Shtator, me një program “All inclusive”.
Në total hoteli ofron 170 dhoma me dy tipa shtretërish: 1. Dhoma dyshe (shtrati i tretë opsional ose krevat marinari për fëmijët nën 12 vjeç) dhe apartament familjar( min 4 persona, max 5 persona). Dhomat kanë banjo private me dush, ajër të kondicionuar, TV me satelit, frigorifer. Restoranti kryesor i hotelit shërben vaktet em stilin bufe me një zgjedhje gatimesh tradicionale greke dhe ndërkombëtare. Hoteli ka edhe disa bare. Objektet si cadra e diellit, shezlong prane plazhit dhe pishinës jane falas.

Koncepti “All Inclusive “ përfshin :
- Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin kryesor.
- Të gjitha pijet e vendit alkolike dhe jo alkolike.

Përvec këtyre, hoteli ofron:
- Pool Bar;
- Lobby bar;
- Internet në të gjithë hotelin me një kosto prej 3 Euro/ora.
- Parkim në hotel, rezervimi nuk është i nevojshëm.
- Bilardo;
- Pishina të jashtëme;
- Express check in/check out;

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Corfu Belvedere Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-287
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh Ne Korfuz
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania