Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Dassia Chandris Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-309 Hoteli Ofertës: Dassia Chandris
Kategoria Ofertës: Plazh Ne Korfuz Vendi: Korfuz, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hoteli ndodhet ne Dassia, zone e cila eshte 11 km  larg qyetit Korfu, 12 km larg aeroportit dhe 10 km larg portit te Korfuzit.
Hoteli ka ne total 251 dhoma komode, ato ofrojne nje pamje te mrekullueshme te natyres perreth, gjirit Dassia dhe detit Jon. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, ballkon, radio dhe televizor satelitore, tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e nevojshem, tharese flokesh, minibar, kasaforte, nuk lejohet pirja e duhanit.

Restorante dhe bare :

Triton Taverna e vendosur ne ambjent te hapur, me vetesherbim ofron dreke 12:00-16:00.
Amalthia Restorant ofron vakte buffe te pasur me gatime te larmishme, gjithashtu menu speciale per femije, menu vegjetariane dhe per diabetik.

Bare : Calypso bar, Poseidon pool bar, Dassia beach bar,

Facilitete :
Hoteli  ofron keto sherbime : 24 ore recepsion, staf multilingual, water sports, water ski, canoe, windsurf, parachuting, bilardo, ping-pong, volleyball, horse riding 10 km larg, golf course 5 km larg, scuba diving 5 km larg, qender fitness, sauna, jacuzi, dhome me avull, masazhe, miniclub, fushe lojerash per femije, 3 pishina te jashtme, salle conference, parkim, kinema ne ambjent te hapur, 3 fusha tenisi, TV room, sallon bukurie, makine me qera.

Shenim: Udhetimi eshte individual .

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Dassia Chandris
Kodi Ofertës :
O-ETR-309
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Plazh Ne Korfuz
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania