Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Louis Corcyra Beach All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-310 Hoteli Ofertës: Louis Corcyra Beach
Kategoria Ofertës: Plazh Ne Korfuz Vendi: Korfuz, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Shijoni pushime relaksuese në hotelin me 4 yje në Korfuz, ku ju presin mundësi të pafund. Pishinat, lagunat, xhakuzi të hapura, pishina dhe klubi për fëmijë, tenis, volejboll, minigolf, waterpolo-këto janë vetëm disa nga aktivitetet që klientët mund të kryejnë në Louis Corcyra Beach Hotel në ishullin e Korfuzit.
Hoteli ndodhet direkt në plazh në kopshtet aromatike, 8 km në veri të qytetit të Korfuzit dhe Aeroportit Ndërkombëtar. Zona argëtuese dhe e dyqaneve të fshatit Gouvia ndodhet 5 minuta shëtitje nga hoteli.
Hoteli ka dhoma standarde me pamje nga deti ose nga kopshtet, bungalow dhe dhoma familjare
Ai disponon në total 370 dhoma.
Objektet dhe shërbimet e dhomave Ajër i kondicionuar Ballkon ose tarracë Banjë Telefon me dalje direkte Mini frigorifer Tharëse flokësh Kasafortë (pagesë shtesë) TV me satelit
Hoteli ofron edhe dyqan dhuratash, makina me qira, portier, akses në internet WiFi në vende publike dhe në shumicën e dhomave (me pagesë shtesë), këmbim valutor, bicikleta me qira, doktor në thirrje
Restorante & bare
Restoranti kryesor Alkinoos: shërben mëngjes dhe darkë bufe Restoranti në pishinë: shërben drekën bufe
Restoranti kinez: shërben darkë bufe
Restoranti Lagoon 5 bare Koha e lirë & objektet sportive 1 pishinë (peshqirat kundrejt një pagese te kthyeshme) 1 lagunë xhakuzi e hapur Fushë tenisi Gamë të gjerë të objekteve argëtuese Futboll Pingpong Tenis Beach Volley Mini golf Lojë me birila
Objektet e fëmijëve 1-pishinë Klubet e fëmijëve shesh lojërash .

Hoteli gjithashtu ofron:
- Dyqan për suvenir
- Restoranti kryesor që quhet Alkinoos
- Pool Restorant
- Restorant Kinez
- Restorant Lagune
- 5 Bare
- Kënd lojrash për fëmijët
- Ngrohje qëndrore për secilën dhomë.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Louis Corcyra Beach
Kodi Ofertës :
O-ETR-310
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh Ne Korfuz
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania