Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Primasol Ionian Sun All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-305 Hoteli Ofertës: Primasol Ionian Sun
Kategoria Ofertës: Plazh Ne Korfuz Vendi: Korfuz, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hoteli ndodhet në Ioannis Melitieon, ishulli Korfuz
20 metra nga plazhi
15 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Korfuzit
15 km nga Korfuzi qytetit

Dhomat kanë ballkon ose tarracë, banjo private, ajër i kondicionuar, telefon me dalje direkte, tharëse flokësh, kasafortë, TV me satelit, radio dhe kanale muzikore, Kuzhine në apartamentet Esperides
Hoteli ka minimarket / dyqan dhuratash, portier, qoshe interneti dhe lidhje Wi-Fi në vende publike (në një pagesë), këmbim valutor, makina me qera, doktor në thirje

Restorante & bare
Restorant kryesor:i brendshëme dhe i jashtëm, duke shërbyer mëngjesin bufe & darkën
Tavern Beach: në natyrë, shërben snacks
Pool dhe beach bar

Objektet sportive dhe të kohës së lirë 1 pishinë, mini golf, ekip profesional animacioni, gamë të gjerë të objekteve argëtuese, aktivitete të ndryshme sportive, 2 fusha tenisi, basketboll, volejboll, aerobi, gjuajtje me hark
lojë me birila

Objektet e fëmijëve
1 pishinë
Qoshe të fëmijëve me shesh lojërash dhe mini-club

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Primasol Ionian Sun
Kodi Ofertës :
O-ETR-305
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh Ne Korfuz
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania