Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Primasol Louis Ionian Sun All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-115 Hoteli Ofertës: Primasol Louis Ionian Sun ( ex Regency Beach) Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh Ne Korfuz Vendi: Korfuz, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Primasol Louis Ionian Sun (ex: Regency Beach) 4*
Hoteli ndodhet në Ioannis Melitieonne ishullin e Korfuzit.

 • 20 metra nga plazhi
 • 15 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Korfuzit
 • 15 km nga qyteti i Korfuzit.
Dhomat

 • ballkon ose tarracë
 • banjo private
 • ajër i kondicionuar
 • telefon me dalje direkte
 • tharëse flokësh
 • kasafortë
 • TV me satelit
 • radio dhe kanale muzikore
 • Kuzhine në apartamentet Esperides
Hoteli ka: minimarke,internet dhe lidhje Wi-Fi në vende publike, këmbim valutor, makina me qera,doktor.
Restorante & bare:Restorant kryesor:i brendshëme dhe i jashtëm duke shërbyer mëngjesin bufe & darkën.
Tavern Beach ku shërbehen snacks .Pool dhe beach bar.
Hoteli ka gjithashtu:1 pishinë, mini golf, ekip profesional animacioni, aktivitete të ndryshme sportive,2 fusha tenisi,basketboll, volejboll, aerobi,gjuajtje me hark,lojë me birila.
Per fëmijet:1 pishinë dhe qoshe të fëmijëve me shesh lojërash dhe mini-club .

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë


Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Primasol Louis Ionian Sun
Kodi Ofertës :
O-ETR-115
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh Ne Korfuz
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania