Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Sunshine Corfu Hotel & Spa 4* All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-145 Hoteli Ofertës: Sunshine Corfu Hotel & Spa 4*
Kategoria Ofertës: Plazh Ne Korfuz Vendi: Korfuz, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
 
Sunshine Corfu Hotel & Spa 4* ne Korfuz me plazhin e vet privat , i perqendruar ne koder mes pishave afer Fshatit Nissaki.

Hoteli ka gjithsej 314 dhoma , dy pishina te jashtme , nje qender Spa , palester , restorant open buffet , restorant a la carte , fushe tenisi , fushe golfi , night club etj .

Hoteli është ndërtuar në vitin 1977, rikonstruksioni i hotelit dhe i dhomave është bërë në vitin 2008. Vendndodhja Sunshine Corfu është i vendosur në Nissaki, 25 km në veri nga "qyteti i vjetër" i ishullit. Kompleksi shtrihet në një kodër, rrethuar me ullishte dhe pisha. Ai është ndërtuar në formë amfiteatri dhe përmban një plazh privat me guralecë.
Hoteli ndodhet: - 25 km. larg Aeroportit të qytetit të Korfuzit Ioannis Kapodistrias.Ndodhet në plazh; - 500 metra larg fshatit Nisaki; - 25 km. larg portit të Korfuzit.

Sunshine Corfu ju ofron një zgjedhje të tre restoranteve, ku ju mund të shijoni një shumëllojshmëri të menuve të ndryshme duke filluar me restorantin kryesor me bufe ushqimesh të nxehta dhe të ftohta. Paketë All Inclusive përfshin një darkë një herë në javë në Asian Orchard, që shërben specialitete aziatike dhe Zorbas, taverna tradicionale greke ku ju do të gjeni muzikë live dhe specialitete nga e gjithë Greqia. Snack Bar shërben ushqime të lehta per të plotësuar preferencat në ngrënie. Pijet shërbehen nga bari kryesor dhe bari në pishinë. Pishinat janë fokusi kryesor i hotelit pajisura me tarraca të gjera dielli, ku klientët mund të freskohen në pishinën e aktivitetit ose në pishinën relaksuese.Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Sunshine Corfu Hotel & Spa 4*
Kodi Ofertës :
O-ETR-145
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh Ne Korfuz
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania