Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Tur 3 ditor Lefkada-Parga-Janina Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-597 Hoteli Ofertës: Pegasus hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Lefkada me transport Vendi: Lefkada, Greqi
Udhëtimi Radhës: 23/08/2019 - 25/08/2019 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Autobus
Nga 109 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
23/08/2019 25/08/2019 3 Dite / 2 Net 109 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
30/08/2019 01/09/2019 3 Dite / 2 Net 109 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
06/09/2019 08/09/2019 3 Dite / 2 Net 99 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
13/09/2019 15/09/2019 3 Dite / 2 Net 99 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
20/09/2019 22/09/2019 3 Dite / 2 Net 99 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
27/09/2019 29/09/2019 3 Dite / 2 Net 99 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
Vizitohet : Lefkada - Parga - Janina

Datat e nisjeve per programin 3 ditor 

➡ Nisje ne: 3,10,17 Maj 
🏩 Hotel Pegasus 3* ➤75€ /Person
🏩 Hotel Ionian Star 4* ➤95€ /Person
🏩 Hotel Tesoro 4* ➤85€ /Person

➡ Nisje ne: 24 Maj 
🏩 Hotel Pegasus 3* ➤85€ /Person
🏩 Hotel Ionian Star 4* ➤95€ /Person
🏩 Hotel Tesoro 4* ➤95€ /Person

➡ Nisje ne: 31maj, 7,14 Qershor 
🏩 Hotel Pegasus 3* ➤89€ /Person
🏩 Hotel Ionian Star 4* ➤95€ /Person
🏩 Hotel Tesoro 4* ➤99€ /Person

➡ Nisje ne: 21,28 Qershor 
🏩 Hotel Pegasus 3* ➤95€ /Person
🏩 Hotel Ionian Star 4* ➤105€ /Person
🏩 Hotel Tesoro 4* ➤109€ /Person

➡ Nisje ne: 5,12 Korrik
🏩 Hotel Pegasus 3* ➤99€ /Person
🏩 Hotel Ionian Star 4* ➤109€ /Person
🏩 Hotel Tesoro 4* ➤115€ /Person

➡ Nisje ne: 19,26 Korrik
🏩 Hotel Pegasus 3* ➤109€ /Person
🏩 Hotel Ionian Star 4* ➤115€ /Person
🏩 Hotel Tesoro 4* ➤125€ /Person

➡ Nisje ne: 2,9 Gusht
🏩 Hotel Pegasus 3* ➤115€ /Person
🏩 Hotel Ionian Star 4* ➤125€ /Person
🏩 Hotel Tesoro 4* ➤129€ /Person

➡ Nisje ne: 16,23,30 Gusht
🏩 Hotel Pegasus 3* ➤109€ /Person
🏩 Hotel Ionian Star 4* ➤115€ /Person
🏩 Hotel Tesoro 4* ➤125€ /Person

➡ Nisje ne: 6,13,20,27 Shtator
🏩 Hotel Pegasus 3* ➤99€ /Person
🏩 Hotel Ionian Star 4* ➤109€ /Person
🏩 Hotel Tesoro 4* ➤115€ /Person

----------------------------------- Programi 3 Ditor  --------------------------------------------

DITA PARË Nisja nga Tirana ne oren 12:00 te darkes (1 dite para nisjes ) . Ndalesa të shkurtra gjate rrugës për në kufirin e Qafe Botes .
Pasi te kalojm ne token Greke ndalesa e pare do te behet ne qytetin turistik te Parges te ndërtuar në qafëmali dhe bregdet ku do te konsumojm edhe mengjesin e dites se premte pasi ne Parga do te jemi rreth ores 07:00 – 08:00 te mengjesit.Kohegjatesia vizites 1 ore e 30 min.Vazhdojmë me një shëtitje të shkurtër në qytet dhe ne shetitoren kryesore buze detit. Me pas nisemi drejt ishullit te Lefkades .Akomodimi ne hotel rreth ores 12 :00 .Kohe e lire per plazh prane hotelit .Darka ne Hotel .Pas darkes sipas deshires mund te ikim ne parti ne anije .E sugjeruar por jo e detyruar.

DITA DYTË – Mëngjesi në hotel dhe nisja për në qëndrën më të famshme turistike të ishullit, Nidri.Aty na pret anija për një ditë plot ngjyra deti. Fillon udhëtimi në orën 9:45 Vizitojmë bregdetet me famë boterore të Lefkades...Porto Katsiki ose Egremni, Meganisi, Scorpions ....dhe shpellen Papanikolis. Vizitojmë dhe ndalojmë 1 orë në ishullin më të madh të detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesë Itaka. Gjatë ditës bëhen 3-4 ndalesa për plazh. Kjo shëtitje e mrekullueshme eshte opsionale sipas deshires pasi ka kosto extra prej 20 euro per person dhe mbaron rreth ores 18:00 .Kthimi ne hotel.Darka ne hotel .qendrim I lire ne qender te ishullit .

DITA TRETË Mëngjesi në hotel.Nisja për kthim nga kufiri Kakavisë. Ndalesë dhe shetitje në liqenin dhe kalanë e Janinës.Kthimi ne Tirane rreth ores 21:00 ne darke . Fundi i sherbimit tone.


  -------------------------------------------- Ne Cmim Perfshihet  --------------------------------------------
1.Transporti me autobus komod.
2.Akomodimi në hotelet përkatëse per 2 nete
3.Mëngjesi dhe darka .
4.Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.

----------------------------------------- Ne Cmim  Nuk Perfshihet ----------------------------------------
1.Gjithcka që nuk është përmendur në rubrikën përfshihet.
2.Shëtitja me anije, opsionale €20.
3.Hyrjet në monumente dhe muzeume.
4.Siguracioni jetës në udhetim (i këshillueshëm).
5.Taksa lokale e ligjit të ri grek e cila paguhet cash në recepsion (1.5€/dhomë/natë në hotel 3* dhe  3€/dhomë/natë në hotel 4*)
6.Party i darkës në anije 10€ (hyrja+1 pije falas)

Politikat e femijeve: 
Hotel Pegasus 3*
0-2.99 vjec jane falas
3-7.99  perfiton 50% zbritje
8-11.99 perfiton 35% zbritje

Hotel Ionian Star 4*
0-2.99 vjec jane falas
3-7.99  perfiton 50% zbritje
8-11.99 perfiton 35% zbritje

HotelTesoro 4*
0-2.99 vjec jane falas
3-7.99  perfiton 50% zbritje
8-11.99 perfiton 35% zbritje


Shenim :
-Akomodimi ne dhome teke  paguan 75% me shume 
-Nese krevati nuk do te jete dopio, do te jene dy krevate teke te bashkuar
-Per Rezervime nevojitet 50% e pageses parapagim 
-Pagesa e bere eshte e pakthyeshme
-Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls etj.
-Nese nje femije nuk I ka mbushur 18 vjec dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, I duhet patjeter prokure e noterizuar.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Tur 3 ditor Lefkada-Parga-Janina
Kodi Ofertës :
O-ETR-597
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Lefkada me transport
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
23/08/2019 - 25/08/2019
Transporti :
Autobus
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Nga 109 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania