Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Ax The Palace Hotel Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-719 Hoteli Ofertës: Ax The Palace Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Malte Vendi: Malta, Malta
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
🏖Plazh ne M A L T E ...❤ Oferte momentale !

🗓 2Qershor /8 dite📍 Ax The Palace Hotel 5*
💦 719€/P - me mengjes
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
👉 Te perfshira :
✅Fluturimi vajtje ardhje me bagazh dore
✅Transfertat aeroport hotel aeroport
✅ Akomodim 7 nete ne hotel 
✅Koncepti: Me mengjes 
✅Siguracion i shendetit ne udhetim
📌Per data apo hotele te tjere na kontaktoni!

💎Kontakt:
☎+355 67 2030010 
☎+355 69 5622178
●Viber/Whats app +355672030010
●Instagram: etour.al
●Twitter: etoural
●Mail: info@etour.al;
●Web:www.etour.al
#AroundtheworldwithEtour ✈ ...We L❤VE traveling
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Ax The Palace Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-719
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Malte
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Malta
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania