Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
The Santa Maria Hotel Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-580 Hoteli Ofertës: The Santa Maria Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Malte Vendi: Malta, Malta
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
💙MALTE 22Maj - 8 Dite -  Oferte_Momentale
●Hotel The Santa Maria Hotel 3*- mengjes & darke 319 €/Person
●Hotel The Santa Maria Hotel 3*- mengjes, dreke,darke 369 €/Person

MALTE 2Qershor - 8 Dite - Oferte_Momentale
●Hotel The Santa Maria Hotel 3*- mengjes & darke 339 €/Person
●Hotel The Santa Maria Hotel 3*- mengjes, dreke,darke 399 €/Person

 Te perfshira :
✔Udhetimi vajtje ardhje me avion 
✔Akomodimi ne hotel 
✔Mengjesi dhe darka ose te tre vaktet 
 Per data dhe hotele te tjere na kontaktoni.
 Opsionale:Transferta aeroport hotel aeroport
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ 
● Pagesen mund ta beni cash ose nga cdo qytet ne deget e Raiffaisen Bank ose Union Bank 
● Në rast se jetoni jashte Shqiperise pagesen mund ta beni ne cdo dege te WesternUnion ose MoneyGram.

💎Kontakt:
☎+355 67 2030010 ☎+355 69 5622178
●Viber/Whats app +355672030010
●Instagram: etour.al
●Twitter: etoural
●Mail: info@etour.al;
●Web:www.etour.al
#AroundtheworldwithEtour✈ ...We L❤VE traveling

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
The Santa Maria Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-580
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Malte
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Malta
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania