Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Preveza me autobuz 4/5 Dite All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-463 Hoteli Ofertës: Poseidon Beach Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Preveze me transport 4/5 Dite Vendi: Parga,Preveza, Greqi
Udhëtimi Radhës: 21/06/2019 - 25/06/2019 || 4 Net dhe 5 Ditë
Transporti: Autobus
Nga 129 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
21/06/2019 25/06/2019 5 Dite / 4 Net 159 € 0€ All Inclusive
25/06/2019 28/06/2019 4 Dite / 3 Net 129 € 0€ All Inclusive
28/06/2019 02/07/2019 5 Dite / 4 Net 169 € 0€ All Inclusive
02/07/2019 05/07/2019 4 Dite / 3 Net 139 € 0€ All Inclusive

Pushime verore ne PREVEZE me transport 4 dhe 5 Dite 

Datat e nisjeve:  / 4 Dite - 3 nete
➡ Nisje ne: 25Qershor 
🏩Niko Hotel 2* Superior -  129€ /Person
🏩 Poseidon Beach Hotel 3* - 179€ /Person

➡ Nisje ne: 2, 9 Korrik 
🏩Niko Hotel 2* Superior -  139€ /Person
🏩 Poseidon Beach Hotel 3* - 189€ /Person

➡ Nisje ne: 16 Korrik 
🏩Niko Hotel 2* Superior -  149€ /Person
🏩 Poseidon Beach Hotel 3* - 199€ /Person

➡ Nisje ne: 23 Korrik , 27Gusht, 3 Shtator
🏩Niko Hotel 2* Superior -  159€ /Person
🏩 Poseidon Beach Hotel 3* - 209€ /Person

➡ Nisje ne: 30 Korrik , 6, 13, 20 Gusht
🏩Niko Hotel 2* Superior -  169€ /Person
🏩 Poseidon Beach Hotel 3* - 219€ /Person
                                                      

 Datat e nisjeve:  / 5Dite - 4Nete
➡ Nisje ne: 21Qershor 
🏩Niko Hotel 2* Superior -  159€ /Person
🏩 Poseidon Beach Hotel 3* - 229€ /Person

➡ Nisje ne: 28Qershor 
🏩Niko Hotel 2* Superior -  169€ /Person
🏩 Poseidon Beach Hotel 3* - 239€ /Person

➡ Nisje ne: 5, 12 Korrik 
🏩Niko Hotel 2* Superior -  179€ /Person
🏩 Poseidon Beach Hotel 3* - 249€ /Person

➡ Nisje ne: 19 Korrik 
🏩Niko Hotel 2* Superior -  189€ /Person
🏩 Poseidon Beach Hotel 3* - 259€ /Person

➡ Nisje ne: 26 Korrik , 30 Gusht
🏩Niko Hotel 2* Superior -  199€ /Person
🏩 Poseidon Beach Hotel 3* - 269€ /Person

➡ Nisje ne: 2, 9, 16, 23  Gusht
🏩Niko Hotel 2* Superior -  209€ /Person
🏩 Poseidon Beach Hotel 3* - 279€ /Person

Programi : 
PLAZH, 4 Ditë
Dita e Parë, E Martë: Nisja nga Tirana 03.00 dhe udhëtimi me autobus për në Preveza nëpërmjet Igumenicës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Preveza. Sistemimi në Hotel.
Dita e Dytë, E Mëkurë: Akomodimi në Hotel.
Dita e Tretë, E Enjte: Akomodimi në Hotel.
Dita e Katërt, E Premte: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

PLAZH, 5 Ditë
Dita e Parë, E Premte: Nisja nga Tirana 03.00 dhe udhëtimi me autobus për në Preveza nëpërmjet Igumenicës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Preveza. Sistemimi në Hotel.
Dita e Dytë, E Shtunë: Akomodimi në Hotel.
Dita e Tretë, E Diel: Akomodimi në Hotel.
Dita e Katërt, E Hënë: Akomodimi në Hotel.
Dita e Pestë, E Martë: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Nisje çdo të Martë dhe të Premte
Niko 2*Superior - Light All Inclusive
Poseidon Beach 3* - Light All Inclusive

Paketa perfshin:
·  3/4 nete akomodim ne hotel. 
·  Koncepti i ushqimit- All inclusive sipas perzgjedhjes
·  Transporti me autobus vajtje ardhje nga Tirana.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Preveza me autobuz 4/5 Dite
Kodi Ofertës :
O-ETR-463
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Preveze me transport 4/5 Dite
Kohëzgjatja :
4 Net dhe 5 Ditë
Nisja e Radhës :
21/06/2019 - 25/06/2019
Transporti :
Autobus
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Nga 129 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania