Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Riviera Olimpike All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-756 Hoteli Ofertës: Hotel Olympus Thea
Kategoria Ofertës: Plazh ne Riviera Olimpike 4dite, 5dite me transport Vendi: Platamonas, Greqi
Udhëtimi Radhës: 25/06/2019 - 28/06/2019 || 3 Net dhe 4 Ditë
Transporti: Autobus
Nga 139 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
25/06/2019 28/06/2019 4 Dite / 3 Net 139 € 0€ All Inclusive
28/06/2019 02/07/2019 5 Dite / 4 Net 179 € 0€ All Inclusive
02/07/2019 05/07/2019 4 Dite / 3 Net 149 € 0€ All Inclusive
Greqi, Riviera Olimpike
PLAZH, 4 Ditë
Dita e Parë, E Martë: Nisja nga Tirana në orën 22.00 të ditës së Hënë dhe udhëtimi me autobus për në Riviera Olimpike nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Riviera Olimpike. Sistemimi në Hotel.
Dita e Dytë, E Mëkurë: Akomodimi në Hotel.
Dita e Tretë, E Enjte: Akomodimi në Hotel.
Dita e Katërt, E Premte: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Kapshtiicës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

11-14Qershor (4dite)
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 119eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 169eur p/person 
18-21Qershor 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 129eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 179eur p/person 
25-28Qershor 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 139eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 189eur p/person 
2-5Korrik 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 149eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 199eur p/person 
9-12Korrik 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 149eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 199eur p/person 
16-19Korrik 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 159eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 209eur p/person 
23-26Korrik 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 169eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 219eur p/person 

30Korrik-2Gusht, 6-9Gusht , 13-16Gusht , 20-23Gusht 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 179eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 229eur p/person 
27-30Gusht, 3-6 Shtator
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 169eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 219eur p/person 

PLAZH, 5 Ditë
Dita e Parë, E Premte: Nisja nga Tirana në orën 22.00 të ditës së Enjte dhe udhëtimi me autobus për në Riviera Olimpike nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Riviera Olimpike. Sistemimi në Hotel.
Dita e Dytë, E Shtunë: Akomodimi në Hotel.
Dita e Tretë, E Diel: Akomodimi në Hotel.
Dita e Katërt, E Hënë: Akomodimi në Hotel.
Dita e Pestë, E Martë: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Kapshticës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

14-18Qershor (5dite)
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 159eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 229eur p/person 
21-25Qershor 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 169eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 239eur p/person 
28Qershor-2Korrik 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 179eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 249eur p/person 
5-9Korrik , 12-16 Korrik 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 189eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 259eur p/person 
19-23 Korrik 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 199eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 269eur p/person 
26-30 Korrik 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 209eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 279eur p/person 
2-6 Gusht, 9-13 Gusht, 16-20Gusht
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 219eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 289eur p/person 
23-27Gusht, 30Gusht -3 Shtator
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 209eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 279eur p/person 


11-18Qershor (8dite)
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 239eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 359eur p/person 
14-21Qershor 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 249eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 369eur p/person 
18-25Qershor
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 259eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 379eur p/person 
21-28Qershor
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 269eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 389eur p/person 
25Qershor-2Korrik
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 279eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 399eur p/person 
28Qershor-5Korrik
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 289eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 409eur p/person 
2-9Korrik, 5-12Korrik, 9-16Korrik
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 299eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 419eur p/person 
12-19Korrik
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 309eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 429eur p/person 
16-23Korrik
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 319eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 439eur p/person 
19-26Korrik
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 329eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 449eur p/person 
23-30Korrik
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 339eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 459eur p/person 
26Korrik-2Gusht
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 349eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 469eur p/person 
30Korrik-6Gusht, 2-9Gusht, 8-13Gusht, 9-16Gusht, 13-20Gusht, 16-23Gusht
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 359eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 479eur p/person 
20-27Gusht
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 349eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 469eur p/person 
23-30Gusht, 27Gusht -3Shtator, 30Gusht-6Shtator
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 339eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 459eur p/person 
3-10Shtator 
Hotel Platon Beach 2* -all inclusive 329eur p/person 
Hotel Olympus Thea 4*- all inclusive 449eur p/person 

Nisje çdo të Martë dhe të Premte
Kujdes
Platon Beach 2* Superior - Light All Inclusive 
Olympus Thea 4* - All Inclusive

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë
Në pagesën për person në dhomë dyshe përfshihen:
1. Akomodim All Inclusive në hotel,
2. Vajtje - Ardhje me autobus.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Riviera Olimpike
Kodi Ofertës :
O-ETR-756
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Riviera Olimpike 4dite, 5dite me transport
Kohëzgjatja :
3 Net dhe 4 Ditë
Nisja e Radhës :
25/06/2019 - 28/06/2019
Transporti :
Autobus
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Nga 139 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania