Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Afroditi Venus Beach Resort & Spa Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-713 Hoteli Ofertës: Afroditi Venus Beach Resort & Spa
Kategoria Ofertës: Plazh ne Santorini Vendi: Santorini, Greqi
Udhëtimi Radhës: 27/05/2019 - 02/06/2019 || 6 Net dhe 7 Ditë
Transporti: Charter
Nga 505 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
27/05/2019 02/06/2019 7 Dite / 6 Net 505 € 0€ Mëngjes

Afroditi Venus Beach Resort & Spa 3* Santorini 
🗓19Maj /6 dite 💦Vetem 435€/P
🗓 27Maj /7 dite 💦Vetem 505€/P
🗓 6 Qershor /7 dite 💦Vetem 590€/P

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
👉 Te perfshira :
✅Fluturimi vajtje ardhje
✅Transfertat aeroport hotel aeroport
✅ Akomodim 6 nete ne hotel 
✅Koncepti: Mengjes 
✅Siguracion i shendetit ne udhetim
📌Per data apo hotele te tjere na kontaktoni! Oferte momentale.

💎Kontakt:
☎+355 67 2030010 
☎+355 69 5622178
●Viber/Whats app +355672030010
●Instagram: etour.al
●Twitter: etoural
●Mail: info@etour.al;
●Web:www.etour.al
#AroundtheworldwithEtour ✈ ...We L❤VE traveling
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Afroditi Venus Beach Resort & Spa
Kodi Ofertës :
O-ETR-713
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Santorini
Kohëzgjatja :
6 Net dhe 7 Ditë
Nisja e Radhës :
27/05/2019 - 02/06/2019
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Nga 505 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania