Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Cavo Blanco Hotel Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-734 Hoteli Ofertës: Cavo Blanco Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Santorini Vendi: Santorini, Greqi
Udhëtimi Radhës: 06/06/2019 - 12/06/2019 || 6 Net dhe 7 Ditë
Transporti: Charter
Nga 869 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
06/06/2019 12/06/2019 7 Dite / 6 Net 869 € 0€ Mëngjes
Cavo Blanco Hotel 5* ne Santorini
🗓 Per nisje ne 6 Qershor / 7Dite

• Cavo Blanco Hotel 5* me mengjes 869€/P 
Te perfshira :
✅ Fluturimi vajtje ardhje nga Selaniku
✅ Transferta aeroport hotel aeroport
✅ Akomodim 6 nete ne hotel
✅Mengjesi
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
📌Per data dhe hotele te tjere kontakto " 𝓔𝓽𝓸𝓾𝓻 "

💎Kontakt:
☎+355 67 2030010 ☎+355 69 5622178
●Viber/Whats app +355672030010 ●Instagram: etour.al ●Twitter: etoural ●Mail: info@etour.al; ●Web:www.etour.al
#AroundtheworldwithEtour ✈ ..𝓦𝓮 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓣𝓻𝓪𝓿𝓮𝓵𝓵𝓲𝓷𝓰❤
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Cavo Blanco Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-734
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Santorini
Kohëzgjatja :
6 Net dhe 7 Ditë
Nisja e Radhës :
06/06/2019 - 12/06/2019
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Nga 869 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania