Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Iliada Hotel Vetëm Akomodim

Kodi Ofertës: O-ETR-735 Hoteli Ofertës: Iliada Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Santorini Vendi: Santorini, Greqi
Udhëtimi Radhës: 06/06/2019 - 12/06/2019 || 6 Net dhe 7 Ditë
Transporti: Charter
Nga 500 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
06/06/2019 12/06/2019 7 Dite / 6 Net 500 € 0€ Vetëm Akomodim

• Iliada Hotel 3* vetem akomodim 500€/P 

Te perfshira :
✅ Fluturimi vajtje ardhje nga Selaniku
✅ Transferta aeroport hotel aeroport
✅ Akomodim 6 nete ne hotel
✅Mengjesi
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
📌Per data dhe hotele te tjere kontakto " 𝓔𝓽𝓸𝓾𝓻 "

💎Kontakt:
☎+355 67 2030010 ☎+355 69 5622178
●Viber/Whats app +355672030010 ●Instagram: etour.al ●Twitter: etoural ●Mail: info@etour.al; ●Web:www.etour.al
#AroundtheworldwithEtour ✈ ..𝓦𝓮 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓣𝓻𝓪𝓿𝓮𝓵𝓵𝓲𝓷𝓰❤
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Iliada Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-735
Tipi Ofertës :
Vetëm Akomodim
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Santorini
Kohëzgjatja :
6 Net dhe 7 Ditë
Nisja e Radhës :
06/06/2019 - 12/06/2019
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Nga 500 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania