Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Kalimera Hotel Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-732 Hoteli Ofertës: Kalimera Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Santorini Vendi: Santorini, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
🏖 Zgjohuni nga endrrat & bejini ato realitet ..𝗦𝗔𝗡𝗧𝗢𝗥𝗜𝗡𝗜💙
🗓 Per nisje ne 6 Qershor / 7Dite

• Kalimera Hotel 3* me mengjes 389€/P 
Te perfshira :
✅ Fluturimi vajtje ardhje nga Selaniku
✅ Transferta aeroport hotel aeroport
✅ Akomodim 6 nete ne hotel
✅Mengjesi
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
📌Per data dhe hotele te tjere kontakto " 𝓔𝓽𝓸𝓾𝓻 "

💎Kontakt:
☎+355 67 2030010 ☎+355 69 5622178
●Viber/Whats app +355672030010 ●Instagram: etour.al ●Twitter: etoural ●Mail: info@etour.al; ●Web:www.etour.al
#AroundtheworldwithEtour ✈ ..𝓦𝓮 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓣𝓻𝓪𝓿𝓮𝓵𝓵𝓲𝓷𝓰❤
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Kalimera Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-732
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Santorini
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania