Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Plazh ne Sharm dhe Hurghada dhe tur ne Cairo All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-773 Hoteli Ofertës: Jaz Mirabel Beach Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm dhe Hurghada dhe tur ne Cairo, 20,27 Gusht, 3, 10 Shtator, 8Dite 699€ Vendi: Hurgada, Egjipt
Udhëtimi Radhës: 20/08/2019 - 27/08/2019 || 7 Net dhe 8 Ditë
Transporti: Charter
Nga 669 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
20/08/2019 27/08/2019 8 Dite / 7 Net 699 € 0€ All Inclusive
27/08/2019 03/09/2019 8 Dite / 7 Net 669 € 0€ All Inclusive
03/09/2019 10/09/2019 8 Dite / 7 Net 699 € 0€ All Inclusive
10/09/2019 17/09/2019 8 Dite / 7 Net 669 € 0€ All Inclusive
SHARM EL SHEIKH + CAIRO+HURGHADA 7NETE DHE 8 DITE NGA 699EUR/P

Nisje cdo te marte !

Dita e parë: Nisja nga Tirana në orën 05:30 të mëngjesit me linjën ajrore Spot Air dhe fluturimi do të jetë direkt në Sharm El Sheikh.
Mbërritja në Sharm rreth orës 09:20, pritja dhe asistenca në aeroport nga guidat tona.
Transferta dhe akomodimi në hotel me 4 në konceptin all inclusive.

Dita e dytë: Mëngjesi ne hotel. Kohe e lire per plazh

Dita e tretë :Kohe e lire ne dispozicion per plazh

Dita e katërt : Mengjesi i hershem ne hotel dhe nisja me autobuz drejt Cairos. 
Ditën e sotme do ta shfrytezojmë për të vizituar atraksionet më kryesore dhe më të njohura që ofron kryeqyteti. Do të fillojmë me vizitë në Piramidat e Gizës & Sphinx ku guida jonë profesionale do t'ju shpjegojë dhe do t'ju japë të gjitha informacionet e duhura: si kur janë ndërtuar Piramidat, cila ka qënë arsyeja e vërtetë e krijimit të tyre, si janë mirëmbajtur gjatë gjithë kësaj kohe dhe shumë informacione të tjera . Më pas do të vizitojmë Muzeun Egjiptian, i njohur ndryshe edhe si Muzeu i Gizës.
Muzeu i Antikiteteve Egjiptiane përmban pjesë shumë të rëndësishme të historisë së lashtë egjiptiane. Ajo strehon koleksionin më të madh botëror të antikave faraonike.
Mbrëmja e lirë! Mund të dilni në qytet për të shijuar një gotë caj ose për të bërë pazar. Sugjerojmë vizitë në dyqane parfumesh dhe vajrash aromatikë. Akomodimi ne hotel ne Cairo

Dita e pestë : Mengjesi ne hoteli dhe nisja me autobuz per ne Hurghada. Mberritja dhe akomodimi ne hotel All Inclusive.

Dita e gjashte: Kohe e lire per plazh

Dita e shtate:  Kohe e lire per plazh

Dita e Tete:Check out nga hoteli dhe fluturimi nga Hurghada ne Tirane
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Plazh ne Sharm dhe Hurghada dhe tur ne Cairo
Kodi Ofertës :
O-ETR-773
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm dhe Hurghada dhe tur ne Cairo, 20,27 Gusht, 3, 10 Shtator, 8Dite 699€
Kohëzgjatja :
7 Net dhe 8 Ditë
Nisja e Radhës :
20/08/2019 - 27/08/2019
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Nga 669 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania