Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Amwaj Oyoun Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-293 Hoteli Ofertës: Amwaj Oyoun Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
AMWAJ OYOUN HOTEL & RESORT 5*

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja:

Resorti luksoz me 5 yje eshte i lokalizuar ne zonen e Nabq Bay me nje pamje mahnitese dhe briliante nga Deti i Kuq dhe ishulli Tiran. Ka nje largesi 20 km nga plazhet e famshme te Naama Bay dhe 9 km nga Aeroporti Internacional i Sharm el Sheikh. Hoteli ka plazhin e tij privat me rere duke ofruar ambjente mjaft relaxuese per qendrim. 

Akomodimi:
Dhomat jane te vendosura ne godinen kryesore dhe ate dytesore(annex) me gjithesej  465 dhoma & suita, 274 dhoma superiore ne ndertesen kryesore, 18 dhoma familjare ne ndertesen kryesore, 12 suita ekzekutive ne ndertesen kryesore si dhe 161 dhoma standarte ne godinen dytsore, te gjitha te mirepajisura me orendite moderne. Ato mund te jene me pamje nga parku, nga pishinat ose nga deti. Dhomat kane Tv me kanale satelitoer, ajer te kondicionuar me kontroll individual, kasaforte sigurie,linje telefonike direkte internacionale, Mini bar, Tualet privat me te gjithe aksesoret e nevojshem, Baby cots, linjat elektrike jane 220 V dhe 50 Hz, sherbime lavanderie. 

Restorantet dhe baret:
Oyoun Restaurant - eshte restoranti kryesor bufe ne te cilin serviret mengjesi, dreka dhe darka
The Terrace restorant - me extra pagese
Atrium - ne te cili serviret cafe dhe Snacks
Prima Piatti - restorant me kuzhine Italiane 
Halfway Hut - bar me pamje nga pishina ne te cilin serviret mengjesi i vone, snacks, dreka dhe darka 
Fisherman's Beach - restorant ne te cilin serviret dreka nga ora 13:00-15:00
Ne ambjentet e bareve ofrohen pije lokale alkoolike dhe joalkoolike, Soft dhe Hot drinks, uje, caj dhe kafe.
Blue Line Fish restorant - sherbehet dreka dhe darka me prodhime deti
Halfway Hut Pool Bar
Waterfalls Sunken Bar
Soweto Bar 

Facilitete:
Resorti ofron: restorante,bare, 3 pishina ,minibar,klinike mjekesore dhe doktor,sherbim ne dhome,qender biznesi,makina dhe limuzina me qera,exchange,dyqane dhe internet wireless ne godinen kryesore dhe ne zonen e pishines.Aktivitete te ndryshme sportive si: tenis,ping-pong,bilardo,volleyball dhe football ne plazh,water polo,qender zhytjeje,qender fitnesi me te gjitha paisjet.Ne resort ndodhet dhe qendra e shendetit ku mund te kryhen sherbime si:masazhe,trajtime fytyre dhe trupi,dhome me avull,sauna etj.Per femije organizohen aktivitete te ndryshme dhe animacione.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Amwaj Oyoun Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-293
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania