Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Barcelo Tiran Sharm All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-697 Hoteli Ofertës: Barcelo Tiran Sharm
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
BARCELO TIRAN SHARM *****
 
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 
 
Vendndodhja 

Resorti ndodhet ne gjirin Nabq me nje pamje te mrekullueshme nga det  dhe ishulli Tiran. Resorti ka 
nje siperfaqe prej 80.000m2, plazh privat . Resorti eshte 12 km larg aeroportit nderkombetar.

Akomodimi 
Hoteli ka 1 ndertese kryesore dhe 6 ndertesa annex 3 kateshe, Resorti ofron dhoma komode dhe te kompletuara me ajer te kondicionuar, kasaforte, ballkon, televizor LCD 
satelitore, minibar, makine per kafe ose caj, telefon, tharese flokesh, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem

Bare dhe restoranteRestoranti kryesor La Brisa ofron sherbim buffe, menu tradicionale vendase dhe nderkombetare.
Byblas Mediterranean Restorant  a ala carte ju ofron menu mesdhetare.
La Barracuda Fish restorant me nje ambjent te jashtem dhe clodhes ju ofron prodhime deti te fresketa.
Bare : Barrio bar, El bonila bar, El Barco bar

Facilitete Resorti ofron keto sherbime  dhe facilitete : 5 pishina te jashtme per te rritur dhe femije, aerobi, mini golf,fushe tenisi, volleyball, 
scuba dhe diving center, gym, qender spa,( banjo turke, sauna, masazhe, sallon bukurie me pagese ekstra), miniclub per femije, 
animacione, mbremje show dhe music live, internet, parking,
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Barcelo Tiran Sharm
Kodi Ofertës :
O-ETR-697
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania