Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Baron Deluxe Resort Ulta All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-704 Hoteli Ofertës: Baron Deluxe Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
BARON DELUXE RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendodhja
 : 
Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sharmit, eshte 15 km larg Naama Bay city center, 8 km larg aeroportit nderkombetar, prane bregdetit. Ka nje siperfaqe 120.000m? me nje ambjent shume te mire dhe te gjelberuar.Plazhi eshte koralor. 
 
Akomodimi : 
Hoteli ofron ne total 360 dhoma prej te cilave 262 dhoma twin, 53 dhoma double, 32 dhoma connection, 11 suita executive, 2 royal suite. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ajer te kondicionuar, telefon, televizor, minibar, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, ambjent ndenje, internet access, tharese flokesh, ballkon. 
 
Bare dhe  restorante : 
Sinai World Class Cuisine ofron menu nderkombetare, menu te lindjes se larget dhe europiane, ka nje ambjent clodhes me pamje nga deti. Ka nje kapacitet prej 280 vendesh. 
AI Sakia Sea Food restorant ofron gatime te shumellojshem me prodhime deti. Ka nje kapacitet prej 85 vendesh.
Bare :  Oasis Pool restorant & bar, BBQ, The Niche bar, Panorama lobby & lounge bar, Khan El Khalili Oriental Café, Now & Zen Dance bar, internet café.
Resorti ka 4 restorante “A la Carte” qe mund te shfrytezohen pa pagese gjate gjithe qendrimit ne hotel. 
 
Facilitete:
Resorti ofron restorante,bare,pishine gjigande dhe pishine per femije, minibar, klinike mjekesore dhe doctor,sherbim ne dhome,sherbim te vecante per personat ne nevoje, telefon,tharese flokesh dhe TV satellite,shuttle bus Nga Naa’ma ne qender,barka me qera,ekskursione me safari,udhetim me deve, dhe kalerim me kuaj.
Sporte ujore:water ski,kanoe,lundrim me vela,catamaran,varka .
Qender zhytjesh qe ofron kurse dhe paisjet e posacme per zhytje.
Qender relaksi & bukurie ofron per pushuesit palester, spa, dhome me avull, masazhe, trajtime bukurie.
Sporte:2 fusha tenisi,volleyball dhe lojra ne plazh,ping-pong,loje me shigjeta,yoga dhe kurse golfi.
Klub per femije qe ofron per programe dhe aktivitete te larmishme,skuader animimi dhe amfiteater.
30 dyqane qe ofrojne sherbime te ndryshme si:bizhuteri, suvenire, libra, parukeri, minimarket etj.
Nuk lejohen kafshet!
Spa dhe wireless jane pa pagese.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Baron Deluxe Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-704
Tipi Ofertës :
Ulta All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania