Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Charmillion Club Aqua Park All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-690 Hoteli Ofertës: Charmillion Club Aqua Park
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
CHARMILLION CLUB AQUA PARK ****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja :
Charmillion Club Aqua Park I ndertuar ne vitin 2013 dhe eshte rinovuar per here te fundit ne dhjetor te 2018. Ndodhet vetem 5 km nga Aeroporti Nderkombetar Sharm El Sheikh dhe 20 km nga Naama Bay.Hoteli eshte gjithashtu 25 km larg nga Spitali Sharm El Sheikh.
Dhomat : 
Charmillion Club Aqua Park krenohet me 302 dhoma te ndryshme duke filluar qe nga suita familjare, dhoma familjare, dhoma standarde, dhe duo room vetem per çifte. Te gjitha dhomat jane te mobiluara ne menyre elegante dhe kane nje ballkon ose tarrace private.
Duo room kane pamje nga toka/shkretetira dhe kane kapacitet max 2persona, dhomat standarte kane pamje nga toka/shkretetira dhe kane kapacitet max 2+2 persona, dhomat familjare jane me pamje nga kpshti/pishina ose deti dhe kane nje kapacitet max 2+2 ose 3+1persona, suitat familjare jane me pamje nga kopshti/pishina ose uji dhe kane kapacitet max 2+3 ose 3+2 persona.
Restorantet dhe baret : 
Restoranti kryesor hap dyert per mengjesin, dreken dhe darken dhe u ofron pushuesve nje shumellojshmeri ushqimesh per te zgjedhur. Ushqimet jane zbavitese dhe te lezetshme ne kendin e femijeve. Nje menu e specializuar per femijet si dhe akullore sherbehet gjate orarit te drekes.
Restorantet :
Mengjesi – restorantin kryesor – 07:00-10:30
Mengjesi i vone – aqua park bar – 11:00-12:00
Dreka – restoranti kryesor - 12:30-14:30
Snack – aqua park bar – 13:00-16:00
Caj – terrace bar – 17:00-18:00
Darka – restorantin kryesor – 18:30-22:00
A La Carte Restorant :
Italian restorant – 18:30-20:00 & 20:30-22:30 – kuzhine italiane
Indian restorant – 18:30-20:00 & 20:30-22:30 – kuzhine indiane
Baret :
Terrace Bar – 24ore
Pool Bar – 10:00-17:00 
Aqua Park Bar – 10:00-17:00 

Facilitetet:
Resorti ka nje plazh privat i cili ka nje nderthurje ranor & guralec, ndodhet 1km larg nga hoteli dhe ka nje vije bregdetare 700m . Gjithashtu ofron nje autobus ne dispozicion per te shkuar ne plazh(shuttle). Cadrat, shezlonget dhe peshqirat ofrohen pa pagese ne plazh. Ka 2 pishina per te rritur, 2 per femije dhe nje pishine tjeter te vecuar nga keto te dyja. 

SPA & Wellness 
Perkedhelni veten ne qendren e Spa-se e cila perfshin Jacuzzi, dhomen e avullit, banjo turke, sallon bukurie.
Aktivitetet :
Per femijet ofron animacione dhe aktivitet ne mini club i cili eshte i hapur ne oraret 10:00-12:30 & 15:00-17:00 dhe eshte per femijet e grup moshes 3-12vjecare.
Pa pagese :
· Tavoline Tenisi
· Fushe per aktivitete te ndryshme
· Volejboll ne uje
· Tavoline tenisi
· Hark
· Fitness
· Aerobi

Me pagese : Diving , Sauna, Jacuzzi, Banjo turke, Masazh, Bilardo

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Charmillion Club Aqua Park
Kodi Ofertës :
O-ETR-690
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania