Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Coral Sea Holiday Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-689 Hoteli Ofertës: Coral Sea Holiday Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
CORAL SEA HOLIDAY RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja:
Ndodhet ne vije te pare me detin, gjatesi e plazhit privat eshte 320 m, ndodhet ne  NABQ Bay dhe eshte14 km distance nga aeroporti i Sharm el-Sheikh.

Akomodimi:
Resorti ka 1 godine kryesore dhe 13 ndertesa annex  2-3 kateshe, permban 484 dhoma te disenjuara me stil elegant dhe modern. Te gjitha dhomat jane te rehatshme, me hapesire dhe te arreduara me te gjitha mobiljet e nevojshme moderne. Ato jane te pajisura me : minibar, LCD TV Satelitor, telefon
me dalje direkte, tharese flokesh, tualet me dush/vaske, jakuzzi, ajer te kondicionuar, kasaforte, ballkon ose tarrace,baby cot 

Bare dhe Restorante: 
Resorti ka restorante dhe  bare me culinari te ndryshme.Karrige te posacme per femijet ne restorant.
Restorantet A la Carte: Bambo,  The StoneGrill, Sari, Village Dinner,Mediterraneo, Stone grill.
Baret jane: Lobby Bar, Sports bar, Pool & Beach Bar, View Bar

Facilitete:
Aquapark  gjigand me 11 rreshkitese me forma te ndryshme 7 per te rritur dhe 4 rreshkitese femije, Fitnes, Football & volleyball ne plazh, 
fushe tennis, hark, makina me qera, bilardo, banana, water skiing, windsurf, sailing, speedboat, facilitete per femije,
health club ( jakuzzi, sauna, steam room, trajtime te ndryshme), animacione dhe shfaqje gjate dites dhe mbremjes 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Coral Sea Holiday Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-689
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania