Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Coral Sea Sensatori Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-702 Hoteli Ofertës: Coral Sea Sensatori Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
CORAL SEA SENSATORI RESORT ***** 

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja:
20 min larg nga Aeroporti Nderkombetar i Sharm El Sheik
Hoteli ka plazhin e tij privat me rere ne nje gjatesi prej 650 m, Coral Sea Sensatori Resort ndodhet ne Sharm El Shaik, ne gjirin Ras Nosrany te Detit te Kuq, ka 5 pishina per te rritur me siperfaqe nga 800m2 /393m2/380m2/480m2/560m2 ,2 pishina te pershtatshme per femijet,Aqua park me 2 rreshqitese animacione dhe kids club.
Dhomat:
470 dhoma, te gjitha dhomat jane te pajisura me nje TV te sheshte, kondicionier, kasaforte, banjo ,dush ,mini bar, kasaforte, tharese flokesh linje direkte telefoni,telefon ne dush.

Restorantet dhe baret:
Restoranti kryesor AMRECAN sherben mengjesin, dreken dhe darken
Restorantet A la carte jane me rezervim paraprak .
- A la Carte restorant - CASA BIANCA
- A la Carte - MARHABA
 
Baret : 
LOBBY BAR
PIANO BAR
pool bar
CLUB HOUSE AT THE BEACH
CUE BAR
Aktivitetet:

  • Water Club -diving club
  • Aerobi
  • Tenis
  • Animacione per femijet
  • Canoe
  • Zhytje (me pagese)
  • Aerobi ne uje
  • Voleyboll ne plazh
  • Tavoline tenisi
Kafshet nuk lejohen ne hotel
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Coral Sea Sensatori Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-702
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania