Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Coral Sea Waterworld Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-688 Hoteli Ofertës: Coral Sea Waterworld Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
CORAL SEA WATERWORLD *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendodhja: 
Coral Sea Waterworld 5*, ndodhet ne zonen me te bukur te Sharm el Sheikh, ne ishullin e Tiranit. Hoteli gjendet 25.7 km larg Naama Bay, 34 km larg parkut Nacional te Mohammed dhe 15 km nga aeroporti I Sharmit. 

Akomodimi: 
Resorti ofron nje shumellojshmeri dhomash dhe suitash. Te gjitha dhomat jane te rehatshme, me hapesire dhe te arreduara me te gjitha mobiljet e nevojshme moderne. Ato jane te pajisura me : minibar, LCD TV Satelitor, telefon me dalje direkte, tharese flokesh, tualet me dush/vaske, jakuzzi, ajer te kondicionuar, kasaforte, ballkon ose tarrace. 

Restorante dhe bare: 
Hoteli ofron keto restorante: 
Dine Around- 06:30-10:00 - Mengjesi
Splash bar - 11:00-12:00 - mengjesi i voneDine Around - 12:30-14:30 - DrekaMermaid - 13:00-16:00 - snackTea Garden(mini bufe) - 16:30-18:00 - caj/kafeDine Around  - 18:30-21:30 - DarkaLounge Bar(mini bufe) - 00:00-02:00 - Darka e voneA La carte :Il Capprico restorant -19:00-21:30 - kuzhine italiane -extra pageseOlio restorant - 19:00-21:30 - kuzhine aziatike - extra pageseLounge bar - 24oreBeach bar - 10:00- deri ne perendimin e diellitRelax pool bar - 10:00-deri ne perendimin e diellitSplash pool bar - 10:00-deri ne perendimin e diellitFinely's bar - 19:00 - 00:00Tea Garden bar - 16:30-18:00

Facilitete:
Sport & Fitness: football, volleyball ne plazh, basketball, sporte ujore te ndryshme, banana, tubers, water skiing, windsurfing, sailing, speedboats, glass bottom boats and pedals, diving center( kurse zhytjeje, zhytje me profesioniste, foto dhe video ne uje ), ecje dhe joga ne natyre, masazhe te ndryshme, facilitete per femijet, animacione dhe shfaqje te ndryshme, aquapark I madh per te rritur dhe femije.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Coral Sea Waterworld Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-688
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania