Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Dreams Vacation Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-288 Hoteli Ofertës: Dreams Vacation Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Dreams Vacation Resort 4* ka nje siperfaqe prej 40.000 m2 .Disponon 319 dhoma ne total.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV satelitor,minibar,kasafortë,ajër i kondicionuar, ballkon,vaske&dush,telefon,tharëse flokësh

Brenda kompleksit te hotelit:
Recepsion, Restorant kryesor te brendshem dhe te jashtem, Restorant a’la carte meksikan, Amfiteater,Jakuzi,Gjimnastike ne uje,Sauna,Aerobi,Volejboll ne plazh,Bilardo,3 Bar-e, Dyqane,Pishina te jashtme,Pishina per femije,Fushe tenisi,Fushe futbolli,Ping Pong,Park lojrash,Akuapark,Animacione,Mini Club,Disko,Basketboll,Fitness Center,Sherbim ne dhome, Masazh,Sherbim Lavanderie,Scuba diving,Lojra,Kuize.
Hoteli ndodhet ne breg te detit edhe eshte 400 m ne gjatesi.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Dreams Vacation Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-288
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania