Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Hilton Sharks Bay All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-681 Hoteli Ofertës: Hilton Sharks Bay
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
HILTON SHARK'S BAY ****+

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja:
Shijoni relaksin ne Hilton Shark’s Bay Resort. I vendosur ne brigjet e Detit te Kuq, ne gadishullin e Sinait, hoteli mikprites eshte vetem 10 min larg aeroportit nderkombetar te Sharmit. Hoteli ka plazhin e tij privat.

Akomodimi: 
Shijoni qendrimi ne 600 dhomat me hapesire te Hilton Shark’s Bay Resort. Ato ofrojne pamje nga pishina, deti kane ballkon ose tarrace. Dhomat klasifikohen: Family deluxe pool view, King Hilton Deluxe, King Hilton Guest Room, King Hilton Room plus, Triple Hilton Deluxe, Twin Hilton Deluxe, Twin Hilton Guest Room, Twin Hilton Room Plus. Te gjitha dhomat e Hilton Shark’s Bay kane ballkon ose tarrace, TV me satellite, tharese flokesh, ajer te kondicionuar, minifrigorifer, tualet me vaske/dush, pantofla dhe aksesoret e nevojshem. 

Bare dhe restorante: 
Ne restorantin qendror te hoteli “El Mattam Restaurant” sherbehen ne sistemin bufe te tre vaktet. Aty do te gjeni 13 bare dhe restorante. Per gatime aziatike (tajlandeze, indiane, japoneze) vizitoni restorant House of Asia. Te tjera restorante jane: Il Rustico, Mafouz.
 
Bare: 
Olimpic Bar, Pools bar, Chill Out Bar, Q Club Bar, Sunset Bar.
CHILL OUT BAR - 20:00-00:00
EL MATTAM RESTAURANT- 07:00-22:00
IL RUSTICO - 07:00-00:00 - KUZHINE MESDHETARE
MAHFOUZ - 07:00-00:00
OLYMPIC SPORTS BAR - 18:30-00:00
POOL BARS - 09:00-18:30
SUNSET BAR - 09:00-18:00       

Facilitete dhe sherbime: 
4 pishine te jashtme (njera me rreshkitese), restorante a la carte, bare ne pishine, dyqane suveniresh, 24 ore sherbim recepsioni, wi-fi wireless( ne zona te vecanta), qender per zhytje, klub per femije, 2 pishina per femije, kend lojerash, mini disko, tenis, mini golf, shkolle per zhytje, qender spa, qender fitnesi, sporte ujore, salle eventesh.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Hilton Sharks Bay
Kodi Ofertës :
O-ETR-681
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania