Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Hilton Waterfalls Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-687 Hoteli Ofertës: Hilton Waterfalls Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
HILTON WATERFALLS HOTEL 5*

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.
 
Vendndodhja:
 
Hilton Sharm Waterfalls Resort gjendet ne nje zone shume te mire te Sharmit, afer me disa nga atraksionet kryesore te qytetit si qendra tregtare Il Mercato , Tregu i Vjeter, Naama Bay, Sheshi Soho etj. Ai eshte 22km larg nga aeroporti nderkombetar i Sharm el Sheikh. Amjenti eshte shume I gjelberuar dhe I kendshem.Plazhi eshte koralor. 
 
Akomodimi: Hoteli disponon tipe te ndryshme dhomash qe klasifikohen ne:  Guest Rooms (King Hilton Deluxe, King Hilton Guest Room, Twin Hilton Deluxe, Twin Hilton Guest room) dhe Suite (junior suit dhe suitat presidenciale).Dhomat standart Deluxe jane me pamje nga deti. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, ballkon, tualet me gjithe aksesoret e nevojshem, zone per tu ulur, TV satellite, telefon. 
 
Bare dhe restorante: 
Shijoni recetat e perzgjedhura ne 9 restorantet dhe baret e hotelit. Nga gatimet kontemporane italiane te Verdi Bistor, te ushqimi arab te Paradise Reef Restaurant te Hilton Sharm Waterfalls ju do te gjeni ate qe iu pershtatet preferencave tuaja. Disa nga baret dhe restorantet qe do te gjeni te ky resort jane: Cafe Shalalat, La Cascade Restaurant, Latinos Bar, Paradise Reef, Pool Island Bar, Sea Shore Lounge, Shish Bish Restaurant, Tipsy Turtle Bar, Verdi Bistro.
Paketa All Inclusive perfshin Main Restorantet dhe 2 restorantet “A la Carte” qe mund te shfrytezohen pa pagese.
Facilitete:
Hoteti ka 8 pishina ng ate cilat 2 jane me uje te kripur.
Amfiteater dhe animacione cdo dite,qender biznesi(fax,salle per mbledhje,printer dhe fotokopje)
Resorti ofron sherbime si:babysitting,qender per kujdesin e femijeve,aktivitete per femije, menu per femije,shesh lojrash,ATM,sallon bukurie,makina me qera, exchange, dyqan per dhurata, lavanderi, sherbim ne dhome, staf multi-lingual, kasaforte, fitness, sushi tenisi, diving.
Ka nje trenino panoramik qe ben lidhjen e lobit me pishinen kryesore.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Hilton Waterfalls Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-687
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania