Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Jaz Belvedere Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-674 Hoteli Ofertës: Jaz Belvedere Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
JAZ BELVEDERE HOTEL *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 

Vendndodhja:

Resorti ndodhet ne plazhin Montazah ne Sharm El Sheikh. Eshte 10 km larg aeroportit nderkombetar dhe 20 km larg qendres se qytetit. 
 
Akomodimi:Hoteli ka 1 godine qendrore 2 kateshe dhe 11 bungalow (vileta), 317 dhoma komode te kompletuara me ajer te kondicionuar, nje pjese e tyre jane me pamje nga deti, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, televizor satelitore, telefon, minibar, kasaforte, tharese flokesh, 
 
Bare dhe restorante: 
Rihana restorant sherben mengjes, dreke dhe darke buffe.
Sayadeya restorant ofron sherbim a la carte, (prodhime deti dhe menu mesdhetare)
Bare : Mamluk bar, Sakkia bar, Tamrhenna bar.
Facilitete:
Fushe tenisi dhe raketa,palester,qender shendeti(sauna,dhome me avull,jaccuzzi),2 pishina,shesh lojrash per femije,loje me sfera,volleyball,football,loje me shigjeta,ping-pong,plazh privat me rere,internet wireless,programe animimi,muzike live,kercime dhe show ne amfiteater,sherbim ne dhome,dyqane qe ofrojne sherbime te ndryshme,telefon,lavanderi,sallon bukurie,trajtime dhe masazh,farmaci,qender diving,sporte ujore,scack dhe pije ne minibar,klinike mjekesore,ATM & exchange.Karrige te vecanta per femijet ne restorante, mini clu per moshat 4-12 vjec
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Jaz Belvedere Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-674
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania