Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Jaz Mirabel Beach Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-693 Hoteli Ofertës: Jaz Mirabel Beach Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
JAZ MIRABEL BEACH RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja:

Resorti shtrihet ne Nabq Bay, 11km  larg Aeroportit Nderkombetar te Sharm el Sheikh, duke ofruar nje pamje mahinitese prane Detit te Kuq dhe shtrihet ne nje siperfaqe 180.000 m2, plazhi privat i hotelit ka nje gajtesi prej 250m, hoteli luksoz me 5 yje eshte i ndertuar nga nje shkrirje e arkitektures se llojit Tuscan dhe modelit Egjyptian. 
 
Informacion per dhomat:
Jaz Mirabel Beach ka 645 dhoma komforte dhe te rehatshme si edhe suita luksoze.
102 Superior Rooms , 60 Deluxe Superior Rooms, 480 Deluxe Family Rooms, 3 Executive Suites. Ato jane me ajer te kondicionuar dhe kane  ballkon te gjere ose tarace, duke ofruar nje pajme relaksuese.
Tv satelitor dhe linje direkte telefonike internacionale, Mini bar, Kasafore sigurie, tharese flokesh, tualet me te gjithe aksesoret e nevojshem,baby cot.
 
Restorantet dhe baret:
Al Nakheek & Al Zaytoon - jane dy restorantet me vtesherbim te hapura gjithe diten. Aty eshte e nderthurur kuzhina Internacionale dhe e Lindjes se Mesme se bashku me ate lokale. 
Ninos - ne te cilin serviret kuzhine italiane . Pastat, antipastat, pizzat dhe embelsirat e shumllojshme 
Coral -snack
Sofra - ku serviren ushqimet e Lindjes se Mesme se bashku me specialitetet Egjyptiane
Beach bars - ne te cilin ofrohen cold drinks, snacks dhe akullore.
Shurouk & Oriental Flair - eshte vendi me i pershtatshem ku ju mund te shijoni pijet tuaja te preferuara dhe Coctails ne nje atmosfere te lobby lounge.
Blue Bar & Las Palmas - i lokalizuar prane pishines, ne te cilin serviret refreshing drinks dhe snacks.
Coral & Reef - i hapur gjate gjihte dites, ne ambjent open-air, ku mund te relaksoheni duke shijuar snacks.

Facilitete:
Fushe tenisi,Aqua park me 5 rreshqitese uji, mini club per moshat 4-12 vjec, palester, qender shendet i(sauna,dhome me avull,jaccuzzi),ping-pong,loje me shigjeta,paisje per zhytjen ,plazh te madh privat,internet wireless,muzike live dhe ambjent orjental,sherbim ne dhome,telefon dhe fax,bilardo,trajtime dhe masazh,klinike mjekesore,lavanderi dhe sherbim postar.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Jaz Mirabel Beach Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-693
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania