Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Jolie Ville Golf & Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-685 Hoteli Ofertës: Jolie Ville Golf & Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
JOLIE VILLE GOLF & RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja:

Hoteli eshte i lokalizuar 6 km larg nga Aeroporti i Sharm el Sheikh dhe 7 km nga Naama Bay. Gjendet buze detit me nje ambjent shume te kendshem dhe me hollin e madh dhe modern. 

Informacion per dhomat:
Hoteli ka ne perberje 418 dhoma duke perfshire: 18 Suita luksoze, 2 Suita Presidenciale dhe 6 Villa. Ato jane te pajisura me te gjitha orendite moderne dhe luksoze: Ajer te kondiconuar, Tv me kanale satelitore, Voice mail, Kasaforte sigurie dixhitale, Mini bar, Tharese flokesh, Internet Wireless, Tavoline pune me drite, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e nevojshem.

Restorantet dhe Baret:
Les Palmiers - restoranti qendror Buffet, ofron kuzhine Internacionale te shoqeruar me muzike Live.
Mandarin Restaurant - keni mundesi te shijoni ushqime te kuzhines Kineze.
Jolie Bistro - mund te shijoni Snacks, Akulore dhe ushqime te tjera te kuzhines Amerikane.
Dolphin Restaurant - ne ambjent te hapur serviren prodhime te freketa Deti dhe nje menu e gjere e kuzhinave Internacionale.
Ascot Bar - bar tipik Anglez ne nje atmosfere shume elegante.
Pool BBQ - restorant ne ambjent te hapur, ku keni mundesi te shijoni ushqime dhe Peshk te gatuara ne Barbeque, te shoqeruara me sallatra te ndryshme
Beach Bar - i lokalizuar prane plazhit me pamje spektakolare te Detit te Kuq, ku mund te shijoni Coctails.
19th Hole - i lokalizuar prane fushes se Golfit, ne te cilin mund te shijoni ushqime te lehta te kuzhinave Internacionale.
Per vegjetarianet ka menu speciale.

Facilitete:
Ka pishinen me te madhe ne Sharm el Sheikh, Aqua park me 2 rreshqitese, pishine me rrjedhen e lumit,kopesht,tarrace,fushe tenisi,kurs golfi  , bilardo, ping-pong, surf, loje me shigjeta, diving, mini golf, sporte ujore, sauna, fitness, spa, masazh, dhome me avull, plazh privat, salle lojrash, library, kazino,shesh lojrash per femije, skuader animimi, Dj,klub per femije,Aquapark, restorant, bar,sherbim ne dhome,menu special ,internet wireless, parking,makina me qera,exchange,ATM,lavanderi,qender per kujdesin e femijeve,qender biznesi,sallon bukurie, dyqan per dhurata, suite matrimoniale, gazeta, kasaforte, ashensor dhe staf multi-lingual.
Nuk lejohen kafshet.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Jolie Ville Golf & Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-685
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania