Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Maritim Jolie Ville Resort & Casino All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-686 Hoteli Ofertës: Maritim Jolie Ville Resort & Casino
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
MARITIM JOLIE VILLE RESORT AND CASINO *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 

Vendndodhja:
Rezorti ndodhet pikerisht ne shetitoren qe vazhdon pergjate Naama Bay.

Akomodimi:
Ne Hotel ndodhen 64 dhoma standarte ne “Sport Area”, 5 dhoma standarte ne “Villa Area”, 72 dhoma Comfort ne “Palms Area”, 232 dhoma Superior ne “Preferred Front Area” dhe 23 Suita luksoze. Te gjitha dhomat jane te pajisura me tharese flokesh, ajer te kondicionuar, telefon, Wi-Fi, makine Caji/Kafe, kasaforte, minibar.

Restorante dhe Bare:
-Orangerie Restorant (6.30-10:30)
-Beach BBQ Restorant (12:00-16:00 & 18:30-22:30)
-Seagull’s Restorant (12:00-01:00 in the evening)
-Zigolini A La Carte Restorant (19:00-12:00)
-La Fleur Restorant (19:00-23:00)
-Pool Terrace (09:00 – deri ne perendimin e diellit)
-Beach Bar (11:00-23:00)
-Seagull’s Pub (19:00-24:00)
-Casino Bar (20:00-03:00)

Facilitete:
Pishine per te rritur dhe per femije, Wellnes Center me sauna dhe trajtime te ndryshme, 4 fusha tenisi, aktivitete te ndryshme si: volejboll, shetitje me kale, safari, miniklub per femije, Casino, dyqane, sherbim ne dhome 24 ore, lavanderi, internet kafe.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Maritim Jolie Ville Resort & Casino
Kodi Ofertës :
O-ETR-686
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania