Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Novotel Palm Hotel Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-679 Hoteli Ofertës: Novotel Palm Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
NOVOTEL PALM  HOTEL *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 

Vendndodhja:

Hoteli luksoz me 5 yje eshte i lokalizuar ne qendren e qytetit te Sharm el Sheikh 
Ndodhet 5 minuta nga Naama Bay ne Detin e Kuq dhe 12 km larg nga Aeroporti Internacional i Sharm el Sheikh.
Gjithashtu eshte i rrethuar nga palma qe i bejne edhe me relaxuese ambjentet e qendrimit.

Informacion per dhomat:
Hoteli ka 185 dhoma, 81 superior accomodating per 3 persona dhe 104 dhoma familjare deri ne 5 pesona. 
Ato jane te gjitha te dekoruara me nje stil kontemporan, Ajer te kondicionuar, Tv me kanale satelitore, 
Kasaforte sigurie, Telefon, Internet access. Shume dhoma kane ballkon qe jane me pamje nga pishinat ose nga parku.

Restorantet dhe baret:
La Palma - restorant me kuzhine franceze, me ajer te kondicionuar. 
The Coral - me specialitete te kuzhines franceze, ku keni mundesi ti shijoni ne tarace ose ne ambjente Al Fresco.
A La Carte - restoranti kryesor, i cili eshte i hapur 24h dhe 7 dite ne jave.
Al Dente - restorant open-air me pamje mahnitese nga deti, ofron nje menu te kuzhines Mediterane per dreken dhe darken ne ambjentet e taraces.
Bedu Bar - ne te cilin serviret Snacks dhe pije per gjithe diten dhe ne mbremje ofrohet Show Oriental, Cabaret dhe Music Live. 
Cafe Trottoire - ambjent relaxues me pamje nga deti, ku serviret Fresh Drinks dhe Snacks.

Facilitete:
Hoteli ofron ambjente argetuese sportive dhe per lojra.
4 Outdoor Swimming Pool, Dushe, Shezllone dhe peshqir plazhi, Jacuzzi, Fitnes Centre me te gjitha pajisjet moderne, 
Table tennis, Voleyball, Hamman Massage oriental, sallon bukurie, Windsurfing , SPA, Snorkelling dhe Scuba Diving centre, 
Boat excursions, Sailing facilities, parkim, gift shop, exchange, sherbim lavanderie dhe dry cleaning, salle per konference, 
Disa nga sportet e ujit kane pagesa lokale.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Novotel Palm Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-679
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania