Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Reef Oasis Beach Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-694 Hoteli Ofertës: Reef Oasis Beach Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
REEF OASIS BEACH RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 

Vendndodhja:

Rezorti ndodhet ne zonen e Hadebet Um El Sid. Ai eshte 14 km larg nga Aeroporti I Sharm El Sheik dhe 7 km nga qyteti I Na’ama Bay ku mund te gjeni restorante, bare apo edhe dyqane te shumta. 
Akomodimi:
Tipologjia e dhomave fillon nga ajo standarte ne suita luksoze me nje siperfaqe 40-140 m2 si edhe me pamje te mrekullueshme nga kopeshti, pishina apo deti. Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV, telefon, ajer te kondicionuar, kasaforte, tharese flokesh dhe makine Kafe/Caji.

Restorante dhe Bare:
Hoteli disponon 6 restorante ne total perfshire ketu dhe 4 restorante A La Carte. Mengjesi, dreka dhe darka sherbehen buffe. Gjithashtu klientet mund te shijojne vakte te tjera mes vakteve kryesore. 9 Baret ofrojne snacks si edhe nje diversitet me pije vendase alkoolike dhe jo alkoolike.

La Citadel Grill Restaurant - sherbehet mengjesi 07:00-10:00, dreka 12:00-15:00, darka 19:00-22:00
Gioconda Italian Restaurant - kuzhine italiane - sherbehet dreka 12:00-14:30 dhe darka 18:00-22:00
Moonlight Fine Dining A La Carte Restaurant -  me extra pagese - 19:00-22:00 
Cibum restorant  - restoranti kryesor ku sherbehet mengjesi 07:00-10:00, dreka 12:30-15:00, darka 18:00-22:00
Ginza Lounge A la carte Restaurant - extra pagese - 18:00-23:00
Indian restorant Mahraja - A La Carte me extra pagese - 18:00-22:00(te dielave eshte i mbyllur)
Piazza Bar - 24 ore
Oasis Cafe - kafe tradicionale arabike - 06:00-12:00
Reef Snack Bar - 09:00-deri ne perndimin e diellit
Colombo Bar - sherbehet mengjesi i vone - 09:00-12:00
Rama Bar - sherbehet mengjesi i vone - 09:00-deri ne perndimin e diellit
Coral Bar - 9:00-deri ne perndimin e diellit
Zill Bar - 9:00-deri ne perndimin e diellit
Shallal Snack Bar -  9:00-deri ne perndimin e diellit

Facilitete:
Miniclub per femije 4-12 vjec, 2 pishina per femije, minidisco per femije, Restorant Indian A La Carte, minibar, sherbim ne dhome, lojra elektronike, telefon, doktor, sherbime SPA, lavanderi, sherbim Limuzine.


Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Reef Oasis Beach Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-694
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania