Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Regency Plaza Aqua Park & Spa All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-678 Hoteli Ofertës: Regency Plaza Aqua Park & Spa
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
REGENCY PLAZA AQUA PARK & SPA 5*

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 

Vendndodhja : 10 min larg nga Aeroporti Nderkombetar i Sharm El Shaik
Hoteli ka plazhin e tij privat me rere,ne nje gjatesi 300 m ,Regency Plaza Aqua Park & Spa Hotel ndodhet ne Sharm El Shaik, ne gjirin Napq, ka 4 pishina per te rritur, pishine te pershtatshme per femijet, Aqua Park me 11 rreshqitese 5 per te rritur dhe 6 per femijet, animacione dhe kids club.
Dhomat : Hoteli ka ne total 380 dhoma, te gjitha dhomat jane te pajisura me nje TV te sheshte, kondicionier, kasaforte, banjo ,dush ,mini bar, ballkone ose tarraca, kasaforte, tharese flokesh linje direkte telefoni,internet ne lobby, baby chair ne restorant,kend lojerash per femijet, animacione te ndryshme gjate gjithe dites.

Restorantet dhe baret :
Restoranti The Palm sherben mengjesin, dreken dhe darken
Restorantet A la carte jane me rezervim paraprak .
- A la Carte restorant Oriental Restaurant
- A la Carte restorant LA DOLCE VITA
- A la Carte Camello Restorant
 - A la Carte restorant Fish Market

Baret :
LOBBY BAR 
POOL BAR 
AQUA PARK BAR 
BEACH BAR 
DISCO BAR 

Aktivitetet :
Kids club me animacione te ndryshme gjate gjithe dites.
• Water Club -diving club
• SPA
• Fitnes
• Aerobi
• Tenis
• Animacione per femijet
• Canoe
• Disco
• Bilardo
• Zhytje (me pagese)
• Aerobi ne uje
• Voleyboll ne plazh
• Tavoline tenisi
Kafshet nuk lejohen ne hotel
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Regency Plaza Aqua Park & Spa
Kodi Ofertës :
O-ETR-678
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania