Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Rehana Royal Beach All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-695 Hoteli Ofertës: Rehana Royal Beach
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
REHANA ROYAL BEACH *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja:
Hoteli ndodhet ne Nabq Bay ne vije te pare me detin. Ofron plazh privat ne Detin e Kuq. Aeroporti Nderkombetar I Sharm El Sheikh ndodhet 13 km larg nga Rezorti.

Akomodimi:
Hoteli disponon dhoma standarte, dhoma superior, dhoma familjare, dhoma ekzekutive dhe suita. Cdo dhome eshte e pajisur me ajer te kondicionuar, kasaforte, telefon, TV me kanale satelitore, makineri per kafe/caj, minibar.

Restorante dhe Bare:
-Sun Flower: Eshte Restoranti kryesor I cili ofron cdo dite mengjesin, dreken dhe darken buffet me gatime nderkombetare. Ne restorant ka nje kend qe I dedikohet gatimeve per femije te cilet jane edhe klientet me te vogel por me te rendesishmit.-Rossini: Restorant qe I dedikohet teresisht kuzhines Italjane.-Shangai: ne kte restorant sjellim eksperiencen e ushqimeve Aziatike-El Tekia: Muzike e lehte dhe gatime tradicionale ju presin per te zbuluar te gjitha sekretet e 1001 neteve-Moon light: ju fton per nje darke romantike nen shoqerine e yjeve dhe pershperimin e valeve te detit.

Facilitete:
Pishine per te rritur dhe femije, fitness, trajtime bukurie, bar prane pishine, hammam, Jacuzzi, masazh, lavanderi, ajer te kondicionuar, dyqan dhuratash, kasaforte, bar, restorant, sherbim ne dhome, gatime per femije, aerobi, club per femije, loje me shigjeta, ping pong, karaoke, bilardo, dhome lojrash dhe fushe tenisi.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Rehana Royal Beach
Kodi Ofertës :
O-ETR-695
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania