Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Rixos Seagate Sharm Ulta All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-709 Hoteli Ofertës: Rixos Seagate Sharm
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
RIXOS SEAGATE SHARM *****

 
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja: 

Rixos Seagate Sharm 5* Deluxe, ndodhet ne Sharm el Sheikh pergjate bregdetit midis Palmave. Hoteli gjendet 18 km larg Naama Bay dhe 9 km nga aeroporti i Sharmit. Hoteli eshte hapur ne 2016 

Akomodimi: 
Rixos SEAGATE Sharm ofron disa tipe dhomash te cilat klasifikohen : Superiore, Deluxe, Premium, Familjare, Junior Suites, Executive Suites, Superior Suites, Presidential Suites, Executive/Panoramic/Royal/King Suites, dhe Executive/Superior Villas.Te gjitha dhomat jane te bollshme dhe te arreduara me te gjitha mobiljet e nevojshme moderne. Ato jane te pajisura me  minibar qe rifreskohet cdo dite, LCD TV Satelitor, telefon me dalje direkte, tharese flokesh, tualet me dush/vaske, ajer te kondicionuar, ene per kafe - caj, kasaforte, ballkon ose tarrace. 

Restorante dhe bare: 
Hoteli ofron disa restorante: Turqoise Main Restaurant “ restorantin qendror ku sherbehen vaktet kryesore gjate dites.
Restorantet A la Carte: 
L’ Olivo “ sherbehen antipasta te ndryshme, sallatra, piza, pasta te pregatitura me ingrendient te fresket. 
Mandarin “ shijoni kuzhinen dhe atmosferen tipike kineze
Layali “ varietete tradicionale te kuzhines Libaneze, te llojeve te ndryshme
Epicure “ restorant modern me kuzhine franceze
Salt “ sherbehen prodhime te fresketa deti 
People’s International Restaurant “ kuzhine me ushqime nga e gjithe bota
People’s International Restaurant Sushi & Teppanyaki “  kuzhine me produkte te kuzhines japoneze

Facilitete:
Aqua Park me 8 rreshkitese,pishine per femije,kend lojerash per femije, Fushe tenisi,ping-pong, volleyball ne plazh, football, basketball, loje me shigjeta, loje me sfera, fitness, aerobi, zumba, bilardo, lojra plazhi, rreshqitese, muzike live dhe disko, sherbim ne dhome , kabine private, lojra elektronike, telefon, fax, lavanderi, minimarket, dyqane, kinema, makina me qera, waterpipe nargjile, sherbim mjekesor, baby sitting, salle mbledhjesh, spa(trajtime trupi dhe masazh, dhome me avull, sauna, jaccuzzi), loje shahu, leksione tenisi.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Rixos Seagate Sharm
Kodi Ofertës :
O-ETR-709
Tipi Ofertës :
Ulta All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania