Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Rixos Sharm El Sheikh Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-707 Hoteli Ofertës: Rixos Sharm El Sheikh
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
RIXOS SHARM EL SHEIKH *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 
 
Vendodhja:
 
Rixos Sharm EL SHEIKH 5* Deluxe, ndodhet ne zemer te Sharm el Sheikh dhe ofron pamje te Gjirit te Qaaba dhe  ishullit te Tiran. Hoteli gjendet 22 km larg Naama Bay dhe 8 km nga aeroporti I Sharmit. 
Hoteli eshte rinovuar ne 2016 
 
Akomodimi: 
Rixos Sharm ofron nje game te gjere tipe dhomash te cilat klasifikohen : Superiore, Deluxe, Familjare dhe  Junior Suites. Te gjitha dhomat jane te bollshme dhe arreduara me te gjitha mobiljet e nevojshme moderne. 
Ato jane te pajisura me : minibar, LCD TV Satelitor, telefon me dalje direkte, tharese flokesh, tualet me dush/vaske, ajer te kondicionuar, ene per kafe apo caj, kasaforte, ballkon ose tarrace. 
 
Restorante dhe bare: 
Hoteli ofron disa restorante: Zodiac & Nefertiti Main Restaurants – restorantin qendror ku sherbehen 
vaktet kryesore gjate dites.
Restorantet A la Carte ITALIAN
FAIR EAST  – shijoni kuzhinen dhe atmosferen tipike kineze
Papyrus Oriental – varietete tradicionale te kuzhines egjiptiane, te gatuara ne cast kombinuar edhe 
me menu te kuzhines mesdhetare
Sakura Japanese – kuzhine japoneze 
Taj Mahal Indian –  kuzhine pikante dhe ekzotike te gadishullit Indian
Hatmehit Seafood – sherbehen prodhime te fresketa deti

Facilitete: 
Mini club per femijet 4-12 vjec, 2 fusha tenisi, ping-pong, volleyball ne plazh, football, basketball, loje me shigjeta, loje me sfera, fitness, 
bilardo, lojra plazhi, 3  rreshqitese, muzike live dhe disko, sherbim ne dhome , lojra elektronike, telefon, 
fax, lavanderi, minimarket, dyqane, makina me qera, waterpipe nargjile, sherbim mjekesor, baby sitting,
 salle mbledhjesh, spa(trajtime trupi dhe masazh,dhome me avull,sauna ,jaccuzzi), loje shahu.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Rixos Sharm El Sheikh
Kodi Ofertës :
O-ETR-707
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania