Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Sentido Reef Oasis Senses Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-701 Hoteli Ofertës: Sentido Reef Oasis Senses Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
SENTIDO REEF OASIS SENSES RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendodhja:
SENTIDO Reef Oasis Senses Resort I vendosur ne Hadebet Um El Sid, kompleksi elegant gezon pamje spektakolare te detit te rrethuar nga malet Sinai. Hoteli eshte i vendosur 14 km nga aeroporti nderkombetar Sharm El Sheikh dhe 7 km nga qyteti kryesor Na'ama Bay.
Dhomat:
Hoteli ofron 242 dhoma te dizenjuara ne nje stil teper te vecante, shume elegante duke ofruar ballkon ose tarace. Hoteli ofron standarte te ndryshme duke filluar nga Superior Room Garden or Pool View, Comfort Room, Family Room, Executive Room, Dhomat jane mjaft te gjera duke filluar nga 44 m2 duke ofruar edhe facilitete te ndryshme si: ajer te kondicionuar, Tv, Wifi (extra pagese), makineri per kafe dhe caj, kasaforte, minibar, tharese flokesh, Shower.
Restorante & Bare:
Hoteli ofron kushine nderkombetare dhe orientale te sherbyera buffe ose te perzgjedhura ne sherbim A La Carte. Mo’s Restaurant ofron sherbim buffe ku klientet mund te konsumojne vaktet gjate dites . Gjithashtu hoteli ofron Bare: Snack Beach Bar, Pool Bar.

9 Restaurants 
11 Bars 
Mo’s Restaurant 
Cactus BBQ Restaurant 
La Terrazza Italian A’ la carte restorant 
Gioconda Italian Restorant 
Moonlight Fine Dining Restorant 
Kababgi Terrace Grill 
Maharaja Indian Restorant 
Ginza Lounge Asian Fusion Restorant 
Blue Bar 
Rendez Vous Bar 
Cactus Bar 
Oasis Senses Arabic Café 
Shallal Snack Bar
Facilitete:
Hoteli eshte I vendosur vetem 350m larg nga deti me dalje direct ne plazh. Ofron shezllone dhe cadra ne plazh (extra pagese). Gjithashtu hoteli ka pishine te jashtme per femije dhe te rritur me cadra dhe shezllone pa pagese shtese. Hoteli ka nje aqua park gjigand me 15 slides.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Sentido Reef Oasis Senses Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-701
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania