Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Sharm Dreams Resort Ex Hilton All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-691 Hoteli Ofertës: Sharm Dreams Resort Ex Hilton
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
SHARM DREAMS RESORT EX HILTON ***** 

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 

Vendodhja:
Hoteli ndodhet ne qender te Naama Bay, ne pjesen jugore te gadishullit Sinai ne Egjipt. Ai eshte vetem 12 km larg nga aeroporti nderkombetar i Sharm el Sheikh. Resorti eshte vetem 200 metra larg plazhit te tij privat ku zhvillohen sporte te ndryshme ujore.

Dhomat:
Hoteli ofron nje game te gjere dhomash duke filluar nga ato Standard Room, Deluxe Room, Junior Suite, Studio. Dhomat jane te paisure me facilitete si: Tarrace ose ballkon, kasaforte, telephone, alarm, tualet, tharese flokesh, ajer te kondicionuar, mini bar, makineri per kafe dhe caj, televizor.

Restorante & Bare:
Restoranti kryesor duke ofruar mengjesi, dreke dhe darke buffe.
Kafe dhe caj ne lobby.
Pool side snack Bar.
Gluten-free meals.

Facilitete: 
LEISURE & SPORTS:
Casino, Spa & Wellness, Sauna, Pishine te jashtme dhe te brendshme, Qender Fitnesi, Jacuzzi, Baoting, Scuba Diving, Water skiing, Wind Surfing, Sailing, Basketball, Volleyball, Bilardo, Snorkeling, Masazhe, Librari, Aqua Park, Fushe Tenisi, Fushe Golfi, Canoeing, Darts, Badminton, Beach Vooleyball, Squash, Ping Pong, Aerobics, Motoa Board, Banana Boat, Pedal Boating, Sherbim ne dhome, Makina me qera, sherbim lavanderi, qender biznesi, fax dhe fotokopje, meeting room, sherbim limuzine.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Sharm Dreams Resort Ex Hilton
Kodi Ofertës :
O-ETR-691
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania